10 заповідей Overwatch | Поради початківцям

Автор: Роман Береговий

Уже за кілька днів Overwatch відчинить свої двері всім охочим і грошовитим. Ясна річ, на серверах спершу пануватиме безлад і нубство. Тож аби зберегти нерви собі й вашим напарникам у грі, радимо дослухатися до заповідей, що їх варто дотримуватися в Overwatch.

Над відео працювали Роман Береговий, Олекса Мельник та Володимир Вітовський.

Останні відео

Стрім Okami

PlayNews #311 — Destiny 2, Devil May Cry 5, Remedy…

Destiny 2

Огляд Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Flashback (1992)

ЩоВКіно: Грудень 2017

Зоряні війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi (2017)

Порадник ґеймера: Грудень 2017

Okami HD

Перші враження від Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone

Стрім “Підсумки-11.2017” (Steep)

Steep
 • grey_hawk_tada

  А стрім по овервоч буде?З вами пограти можна буде?

  • Ймовірно, так)

  • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

   Вже були стріми. А під-час openbeta грали із підписниками.

 • XrayStorm

  Грав у відкриту бету… вражень повні штани, хоча гра й далека від ідеалу. Перше, що хотів би зазначити – приємне ком’юніті(і це під час ВІДКРИТОГО бета тесту, коли гра доступна всім охочим). Неадекватів, або просто агресивних гравців бачив дійсно мало.
  По-друге, як на мене, збалансована команда – не завжди круто, адже навіть 5 однакових героїв здатні робити чудеса та приносити цілі гори фану. Пам’ятаю, як фанилися п’ятьма Бастіонами, Турбосвінами, Торнбьйорнами в обороні, п’ятьма Рейнхардами, Меями, Ґандзо у атаці – було дуже круто. Окрім того маю зазначити, що баланс у грі далеко не завжди адекватний, хоча кожен герой при наявності прямих рук здатен робити цікаві речі. А вище згадана Симетра – то взагалі окрема розмова, адже нею можна нарізати і без її турелей, головне, щоб на неї не звертали уваги. Ще хочу сказати, що у Overwatch один у полі воїн, хоча це відноситься не до всіх героїв.
  Але, на жаль, вирішив що поки не буду купувати гри, навіть не через завищену ціну(менше бабла треба було кидати на рекламу), скільки через те, що досягнувши 25 рівня – мені почало набридати. Герої я вже непогано вивчив, мапи взагалі вже можу уявляти у себе в голові без підказок. Контенту замало, як на мене. Дуже не вистаає фішки з TF2 з наявністю різної зброї та манаток, що подекуди кардинально змінювали підхід до гри за певного перcонажа.

  • Однакові герої дійсно роблять чудеса. Грав з 6-ма Mccree і грали на рівних, та навіть перемогли перший раунд, але якщо в команді 6 різних вбивць, тоді, зазвичай, команда швидко зливається.

   Що до “один у полі не воїн”. При захопленні останньої точки, якщо команда іде поодинці, це зазвичай програш. Хоча так, на перших етапах і, для прикладу, граючи Трейсер, можна ловити ворогів з респи.

   Контент обіцяють додавати, а замість зброї, будуть нові герої.

   • XrayStorm

    Ми вигравали 6ма Меями(!!!) в атаці на Шосе 66. Оце було щось з чимось! :D

 • Yura

  Згоден щодо комбінацій – Бастіон разом з Рейнхардтом дійсно здатні творити чудеса

 • PaShKoMeTR

  дякую, цікаво дуже))
  не грав в неї

Популярне