15 хвилин ґеймплею VAMPYR

Цьогорічний Gamescom продовжує тішити ґеймерів усього світу новою інформацією та ґеймплеями. Цього разу до вашої уваги представлено цілих 15 хвилин ігроладу забавки про вампірів, моральний вибір та лікарські будні післявоєнного періоду.

VAMPYR – рольова забавка з елементами екшену від творців неповторних Life is Strange та Remember Me. Новий “похмурий” формат рольової гри  – це щось новеньке як для гравців усього світу, так і для самих розробників, тому чимало людей хвилюється про те, чи не розчарують DONTNOD Entertainment усіх зацікавлених.

xsc

У грі ви будете діяти від імені Джонатана Ріда – високопоставленого хірурга, ветерана війни та… Вампіра. Рід впроваджує нові методи переливання крові, рятує життя людей, загалом – живе як звичайна людина, але одного разу прокидається у могилі та розуміє, що життя вже ніколи не буде як раніше. Ще й до цього, він зовсім не пам’ятає, як його вбили та перетворили.

Головний герой буде продовжувати рятувати людські життя, проте це вже не так легко, враховуючи, що тепер йому потрібна кров тих самих людей для нормального функціонування. Так Рід потрапляє у жорстоку реальність, де працює правило – “вбий або помри”.

Розробники обіцяють гравцям відкритий світ та можливість бути жорстоким поганцем (хоча, як вони самі зазначили, “правильних” виборів у грі не буде). Смерті персонажів будуть впливати на сюжет та події VAMPYR.

Але це, поки що, лише слова. Гру варто очікувати десь у 2017 році для PC, PlayStation 4 та Xbox One.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →