20 років Diablo — Blizzard роздає подарунки

31 грудня славетній серії Diablo виповниться двадцять рочків. На честь річниці Blizzard запускає внутрішньоігрові події, та й не лише в Diablo III, але й у World of Warcraft, Heroes of the Storm, Hearthstone, Overwatch і StarCraft II.

Diablo III зустріне фанів подією «Падіння Тристрама», що поверне гравцям шістнадцять оригінальних рівнів Diablo I, а Overwatch — набором графіті, що представлять класи Diablo III, а також позначку в стилі Повелителя Жаху.

Щодо Heroes of the Storm, то тут зʼявляться портрет в стилі Diablo та нова динамічна бійка на унікальному полі бою. Щодо Hearthstone — незнайомець в каптурі з нещадною колодою в руках.

StarCraft II дозволить змусити Повелителя Жаху попрацювати на вас: гра отримає портрет для робітника в стилі гри-іменинниці, а розробники World of Warcraft впустять мешканців Санктуарію в Азерот.

Diablo (від ісп. diabloдиявол) — перша частина популярної серії ігор Diablo від компанії Blizzard Entertainment. Як і попередні твори компанії, Diablo стала важливою віхою в історії компʼютерних ігор загалом та рольових зокрема.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • dmitro_skole

    сміття

    • bigbeat_

      LoL!!! я впевнений, коли ти написав свій бруд ти явно відчув задоволення та самореалізацію від цього світу:))).