Чорнобиль переносять у віртуальну реальність

Група польських ентузіастів зі студії The Farm 51 взялася за розробку амбітного проекту у сфері віртуальної реальності. До 30-ї річниці Чорнобильської трагедії з допомогою технології Reality51 хлопці планують приготувати віртуальну екскурсію по фотореалістичному Чорнобилю.

Як розповідає один з розробників, для перенесення у віртуальну реальність одного з приміщень прийшлося зробити понад три тисячі фотознімків найвищої якості. Творці характеризують свій витвір як «документальний фільм, до якого можна увійти та оглянути все довкола». Також у програмі буде доступ до зон, які закриті пересічним екстримальним туристам, адже багатоденні походи з професійним провідником дозволили побувати в місцях, куди вже давно не ставала нога людини.

Проект носить кодову назву Chernobyl VR Project, та, ймовірно, стане доступним до 26-го квітня. Розробляють його для Oculus RiftPlayStation VR та низки мобільний платформ.

Читайте також

WeGame 3.0 у фактах та фото

Підсумки PlayStation Meeting

5 причин відвідати фестиваль інтерактивних розваг WEGAME

Анонсовано спеціальне видання Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Стала відомою дата виходу Time Machine VR

WEGAME — коротко та по суті

Minecraft виходить на VR-ринок

Insomniac анонсувала вихід ще чотирьох ігор цього року

 • Роман

  Думаю буде круто!

 • Reveta

  Цікаво!

 • sixshooter

  Це не цікаво. Це не заслуговує витрати сил чи грошей. Чорнобиль це забичена, покинута місцина де робити немає чого особиливо. Там немає ніякої романтики і особливої небезпеки. Просто покинуте радянське місто. Коли їм набридне?

  • Kому “їм”?

   • sixshooter

    Їм усім, тим хто намагаєтсья вже стільки років поспіль експлойтити чорнобильску тему. Це не постапокаліпсис, це монструозний монумент людській недбалості і неуважності, за що адекватній людині може бути хіба що соромно і гірко. Але піпл хаває, як то кажуть. Можна вижати ще крапельку баблосу. Розумію, що утровано вислювлююсь, але дійсно накипіло. Хіба немає цікавіших тем, куди можна прикласти матеріальний ресурс і щось з них зробити?

    • Михайло

     Не розумію вашого скептицизму. Говорите так, ніби на Чорнобиль потрібно забити і викинути з пам’яті, наче цього жахливого уроку з нами ніколи і не траплялося.

    • Прикладіть. Зробіть. А особисто я хочу вдягнути шолома й потрапити у Прип’ять. Мені то цікаво.

  • Cas

   Накипіло?)

  • Evil

   До того ж уже термін “відчуження” минув і там вже можна заселятися (хоч і не в самій ЧАЕС).

  • Imp_from_DOOM

   Ты унылый гик-недоучка!
   В отличие от твоих любимых “Нью-Йорк атаковали пришельцы”, “В Нью-Йорке завелись мутанты”, “В Нью-Йорке объявились супер-герои”, “Ещё какая-то херня в Нью-Йорке” это – реальная история с реальными людьми.
   Это нужно помнить во всех ипостасях: играх, фильмах, VR-приложениях и тд. И у буржуев повышать интерес к этому. Если хочешь, чтобы наша страна была “забичена місцина”, где читают комиксы про черепашек в Нью-Йорке, продолжай ныть!

 • Evil

  (в останньому реченні помилка “…низки мобільниЙ платформ”)
  (Так, ми це читаємо)

Популярне