Hearthstone змінює формат

hearthstone-inceleme-banner

Як повідомляє офіційний сайт Blizzard, з приходом весни нас очікують величезні зміни у всесвіті Hearthstone. Ґеймерів чекають два формати гри: стандартний та вільний. Зміна концепції покликана внести різноманіття до найпопулярнішої колекційної карткової гри сучасності. Адже вже давно, попри купу доповнень та нових карт, гравці активно жалілися на нудьгу та монотонний ґеймплей. Здавалося, як можна урізноманітнити карткову гру?! Та хлопці з Blizzard не перший день в індустрії, і з новим форматом нудьгувати не доведеться.

Стандартний формат дозволить гравцям змагатися в режимі гри, використовуючи тільки найновіші карти, а створювати колоди дозволять виключно з базового та класичного наборів, а також з усіх карт, що з’явилися в грі протягом поточного та минулого календарних років. Зараз такими вважаються карти з доповнень «Великий турнір», «Чорна гора», «Ліга дослідників», а також контент з нового доповнення, що побачить світ навесні 2016-го. Для поєдинку підбиратимуться суперники, в яких колоди зібрані за таким самим форматом, що принесе більше збалансованості та видовищності, і саме в цьому форматі відбуватимуться ігри Hearthstone Championship Tour.

Вільний формат — це добре нам всім знайома теперішня версія гри, де гравці зможуть створювати колоди з будь-яких карт своєї колекції та веселитися від душі у звичному для себе середовищі.

Спільнота вже висловила свої побоювання щодо змін, але без гомону з боку ком’юніті не обходиться жодна реструктуризація.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Давно пора було це зробити, формати були необхідними. Радий бачити цю новину.

 • Це ж треба стільки трудитися і в результаті надумати формат який в MTG вже 20 років існує). Добре, що скопіювали його, але не треба це так пафосно як власну розробку виставляти. І 18 слотів для колод. Звісно, це ж так важко зробити їх більше(.

  • вадім полюхович

   Ще й оце “найпопулярнішої колекційної карткової гри сучасності” і “Та хлопці з Blizzard не перший день в індустрії”.
   Але поки що це все ще доволі весело, а не дратівливо.

   • Звісно весело. Уявляєте скільки потрібно кокаїну щоб придумати такі карти як mad scientist and mysterious challenger? І так рандом це бооожечки рагнароса мені в рот як весело. Але що ж робити без альтернатив. Star crusade ccg хіба що, але грати в неї поки не поправлять інтерфейс бридкувато, ще й після хс.

   • Andrey

    видно хтось рейтинги не грає, або не більше 2 матчів за тиждень. Веселості вже давно немає

 • Andrey Phenomenon

  Наксрамас в прольоті? Думаю такий підхід вигідний бліззам, оскільки заставлятимуть користувачів купляти новий контент + не правити баланс взаємодії усіх видів карт

 • Andrey

  Останні півроку гра перетворилися у 30 матчів підряд проти фейс хантів, сікрет паладінів і магів. Вони міняють верх а не корінь проблеми.