2K не надаватиме Mafia Ⅲ журналістам до виходу

Mafia Ⅲ, що розробляється новоспеченою студією 2K Games під назвою Hangar 13 і легендарною 2K Czech, виходить вже 7 жовтня. Але видавець гри наче не надто піклується інформаційною підтримкою запускання, що мало би бути гучним. Звісно ж, хлопці потроху розкривають різноманітну інформацію, зокрема системні вимоги та перелік доповнень, але чомусь не надають іграшку журналістам, аби ті писали превʼю.

Mafia3

Джерелом трішки несподіваної новини став американський портал Polygon, що написав, як представник 2K відмовився надати гру виданню та сказав, що «2K Games вирішила не надавати гру пресі в будь-якому вигляді аж до релізу». Хоча правила гри й диктує саме 2K, цей випадок став виключенням із загальної практики. Ще дивнішою ця подія стає, якщо подивитись на список осінніх релізів 2K: поряд із Mafia Ⅲ восени виходять лише NBA 2K17 і Civilizaton 6. Остаточно ставить питання руба той факт, що дочасний доступ до шостої «Цивілізації» 2K надає без зайвих проблем. Тобто можна припустити, що видавці хвилюються, як би не зіпсувати продажі, якщо ігрова преса помітить певні недоліки. Але поки що це лише припущення.

Mafia Ⅲ — пригодницька відеогра, головний герой якої бажає помститися італійським мафіозі, задля чого створює власну кримінальну імперію.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Це не просто припущення, а швидше за все так і буде. ЗВичайно, є невелика можливість, що видавець просто не хоче спойлерити. ОДнак, швидше за все, вони хочуть отримати максимальну кількість передзамовлень і купівель в перші дні.

 • Цікаво, колись вийде римейк (або хоча б ремастер) першої Мафії…

 • Oleh Kulikov

  Це жодним чином не виняток — так цього року вже було з DOOM і минулого з Destiny.
  Просто на контрасті з Цивілізацією, якої роздають цілком релізні версії це виглядає однозначно — видавець боїться, що преса зіпсує старт гри. А зіпсувати вона може не дефолтним “помічанням недоліків” (вони є ледь не в кожної гри, і нічого — дають же люди коди до релізу), а конкретними фразами, наприклад “гра примушує проходити побічки для просування по сюжету”, “це хрінотище, яке чомусь назвали Мафією” тощо.

 • А вам вже видали ключик дочасного доступу до Wath Dogs 2 ? Бо деяким видали такі ключі..

 • sixshooter

  2K певно вирішили не проплачувати пресу, і тому не ризикують. давати їм ключі, адже ці піраньї можуть підмочити або і загубити реліз будь якої іграшки.

 • golfimbul

  Дивно, бо нещодавно бачив, як один з журналістів стопгейму був на показі гри в Лондоні, де йому дозволили досхочу награтися і показати все це (за винятком початку гри) глядачам

  • Oleh Kulikov

   Є прев’ю-версії (великі, але все ж шматки), є релізні копії (фактично код активації повної гри — пресі не дають дисків на жодній платформі). Не треба їх плутати.

   • golfimbul

    Дякую, не знав, що між ними є різниця. Але все ж, якщо не злякались показати прев’ю-версію, то чого б мали боятись видавати прес-копії гри? Той журналіст ще казав, що попри відполірованість цієї прев’ю-версії та все ближчого старту продажу, розробники ще не випустили фінальний білд гри

 • Vhirran

  Святі причандали і ви туди ж
  1. Мафія це організована злочинна організація за етнічним (чи географічним як у нас принциом). Все, так що я був би не проти, навіть якби робили гру про китайську мафію.
  2. Давайте будемо чесними 2К Чех обісрались з Мафією 2. Я гру до кінця дійшов через графоній і бадьору стрілянину. Якщо мене запитають, чи памятаю я щось з гри, я хіба що початок згадаю бо він був реально кльовий.

  • Oleh Kulikov

   Цитую, ‘святі причандали, і туди ж’.
   1. Так, слово розтиражили, але це не підстава не ‘зріти у корінь’. Ви ж не станете ототожнювати козаків, гусарів, яничарів чи ще там кого, бо це бачте ‘організована військова спільнота за етнічним чи географічним принципом’. Звісно, до біса всі соціальні системи, тонкощі та решту особливостей.
   1.1. Гра про тріади… ой, перепрошую, китайську мафію, вже існує. Див. Sleeping Dogs.
   2. А тут, шановний, цілком розумію та підтримую. Початок гри разюче відрізняється від решти. Причина проста – Даніель Вавра якраз і дропнув гру на етапі ‘тюрми’.

   • Vhirran

    1. Дивіться, якби гра називалась “Cosa Nostra”, “Omerta”, “Incredible adventures of Italian gansters” я б підписався під кожним вашим словом. Але гра називається Мафія, а значить на цю назву можна натягнути будь-яку історію, аби там було про кримінальну організацію. Хоч про групу ямайських пенсіонерів, що продавали траву
    2. Особисто я радше пробачу ігроробам невдалі експерименти з франшизами, ніж творчу імпотенцію. І так я ліпше ознайомлюсь з істоією про нігероамериканця, що мститься макаронникам, ніж в в 3 раз буду спостерігати за історією, чергового італійського хлопа, що йшов до успіху але не фартануло.
    3. Про Sleeping Dogs, знаю, треба буде пройтии колись

    Ну стосовно Мафії 2, там взагалі мутна історія: Вавра то йшов, то вертався, то знову йшов. Особисто мені здалось, що сценаристи, дизайнери і програмісти працювати в 3 різних офісах і коли прийшов час релізу просто запхнули все до купи, натиснули ЕНТЕР і відправили “на золото”. Коротше зміна розробника, як на мене була хорошим шляхом, бо 2К чех дискредитували себе по самі яйця.