Конкурс косплею на виставці WEGAME

wegame

Вже приймали участь у конкурсах косплею? Чи може лише думаєте про це? У вас є чудовий шанс поборотися за звання кращого косплейника України у межах найбільшої в історії нашої країни виставки інтерактивних розваг WEGAME, яка пройде вже у квітні у Києві.

Як прийняти участь?

WEGAME проходитиме 16-17 квітня 2016 року у Києві, на НСК «Олімпійський». Конкурс пройде у форматі дефіле. Показати свій костюм ви зможете сам, або із парою. Місця стане для всіх.

До участі приймаються учасники з абсолютно будь-якими костюмами, які так чи інше стосуються ігор, мультфільмів або фільмів. Від героїв аніме, до персонажів з ігор, від Дракононародженого до соняха із Plants vs Zombies. Вибір за вами.

Заявки приймаються за посиланням по 1 квітня включно. У всіх учасників буде унікальна можливіть потрапити на фотосесію найкращих фотографів України та відчути усю атмосферу WEGAME.

Навіщо мені це?

Учасників конкурсу буде нагороджено цінними призами від спонсорів заходу, а найкращого, на думку жюрі, буде удостоєно звання найкращого косплейника України. Не пропустіть свого шансу!

Придбати квиток можна за посиланням. Також відвідайте сайт і приєднуйтесь до офіційних груп заходу у соціальних мережах: VKTwitterFacebookGoogle+YouTubeInstagram


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →