Анонсовано Forza Motorsport 6 на PC

fms6header

Компанія Microsoft, яка останнім часом все більше уваги приділяє розвитку свого магазину цифрової дистрибуції ігор Windows Store, офіційно анонсувала вихід спеціальної ПК-версії колись ексклюзивного для XboxOne гонкового симулятора Forza Motorsport 6. Як ми й казали вам два тижні тому, винятково для Windows 10.

Forza Motorsport 6: Apex — саме таку назву носитиме Windows-версія гри, поширюватиметься за схемою free-2-play, тобто гра буде цілком безкоштовною для власників комп’ютерів під керуванням операційної системи Windows 10, але матиме опціональні мікроплатежі.

За попередньою інформацією, у Forza Motorsport 6: Apex гравцям буде запропоновано 6 локацій з 20 трасами та 60 автомобілів. До того ж, Apex буде однією з перших ігор з підтримкою технології DirectX 12

Крім того, за словами представників студії Turn 10, яка займається розробкою ігор серії Forza, усі наступні ігри серії будуть ексклюзивами Microsoft. Власне, ми це також вам уже казали.  Очікуємо чергове ревіння неадекватних консолят і поліпшення карми Спенсера.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →