Анонсовано ранній доступ незвичайної MOBA Paragon

paragonheader

Ветеран ґеймдев-індустрії, компанія Epic Games, яка відома такими проектами як Unreal Tournament та Gears of War, анонсує ранній доступ до свого нового проекту — MOBA з елементами шутеру Paragon та відкриває продаж наборів раннього доступу, які крім того дадуть вам купу внутрішньоігрових предметів.

Як повідомляє Epic Games, гра поширюватиметься за схемою free-2-play, але доступ у ранньому доступі отримають лише власники наборів, продаж яких починається вже 14 березня, а вже 18 числа ви зможете прийняти участь у ранньому доступі.

Для придбання будуть доступні три наброри — Founder’s Pack, Challenger Pack та Master Pack за ціною приблизно 260, 800 та 1300 грн відповідно. Кожен набір гарантує вам участь у ранньому доступі, а також купу внутрішньоігрових косметичних предметів, крім того, придбавши Challenger Pack або Master Pack ви отримаєте в подарунок Founder’s Pack, який можна подарувати своєму товаришу, аби отримати якомога більше емоцій від раннього доступу.

Впродовж усього раннього доступу, кожні три тижні виходитимуть оновлення, які вноситимуть у гру новий контент, крім цього для учасників тестування заплановані щоденні та щотижневі активності та винагороди.

Остаточний реліз заплановано на літо 2016 року.

Читайте також

У Fortnite: Battle Royale зіграло понад 40 мільйонів гравців

Fortnite: Battle Royale

Тиждень MOBA (League of Legends) | ЗАПИС

Прев’ю Dropzone

Стрім Dropzone | 23.02 o 21:00

Defense of the Legends — Dota 2 оновлення 7.00

Прев’ю Paragon

PlayNews #252 — Quake Champions, Batman…

Від двох до п’яти. Як підвищити рівень MMR у Dota 2?

  • Andriy Rudavskyy

    А звідки такі ціни? я дивився на PS Blog там $19.99,$59.99 та $99.99. Чи воно до регіону прикручено буде?

Популярне