4-й патч має виправити основні проблеми Assassin’s Creed Unity

2642729-assassins_creed_unity_sp_arnoescaping_1409669061

Для вельми проблемної в плані оптимізації Assassin’s Creed Unity вже випустили три патчі різного масштабу. Проте гравці продовжують скаржитися на падіння FPS та інші проблеми. І тому компанія Ubisoft повідомила, що веде ретельну роботу над четвертим патчем для гри.

Ми продовжуємо працювати над Assassin’s Creed: Unity і сподіваємось, що четвертий патч виправить більшість проблем, про які повідомляють гравці“, — повідомили представники Ubisoft.

Як уже було сказано розробниками, це оновлення покликане позбавити гру більшості проблем, які виникають у гравців. Головне — стабілізація кадрів. Також обіцяють позбутися вильотів з гри, баґів і помилок мобільного додатку-помічника.

Читайте також

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Огляд Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Перші враження Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

Приховані ігрові механіки

Half-Life

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

 • sixshooter

  4-ий патч повинен вже виправляти мізерні помилки і доводити гру просто до просто перфектного стану. Навіщо тоді були перші три патчі? Ех, юбісофт:-) Ні копійки не заслуговують за юніті.

  • Ну те 3 предыдущие патчи это подготовка для 4 самого главного патча)

 • alex kramer

  Останнім часом я перестав перейматися через технічну відсталість свого ПК,так як почав розуміти всю убогість зажерливих видавців та розробників,що нейтрально відносяться до власних творінь і роблять по 2-3 гри на рік замість 1,але ці 2-3 гри є просто-напросто кривими,недоробленими,та ще й виглядають усі як одна.Це можна сказати не тільки про Юбісофт .Я не проти того,щоб іри були бізнесом,а проти того.ющоб вони переставали бути мистецтвом.

 • Nazar Gomenyuk

  І що шампуньчик буде інший?

Популярне