40 мільйонів проданих копій ігор серії Metal Gear

metal-gear-solid-solid-snake-262881-1920x1200

Metal Gear  — легендарна серія ігор, яка пройшла перевірку часом. Відтоді як вона вперше завітала на Playstation One у 1998 році було продано вже більше 40 мільйонів копій. Про це офіційно повідомила компанія Konami. Вартий уваги той факт, що близько п’яти мільйонів копій було продано за останні півроку.

У наступному році світ побачить нову частину головного франчайзу Хідео Кодзіми під назвою Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, тоді як вже зараз і власники консолей, а віднедавна, і власники ПК можуть посмакувати прологом під заголовком Ground Zeroes.

А яке ваше ставлення до серії? З якої частини почали знайомство з франчайзом? Чи встигли вже ознайомитись з нещодавнім проголом? Які ваші думки щодо нього? Нумо спілкуватись у коментарях!


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Antares

  ну, припустимо не 98 а 87, і не PSOne а MSX ;)
  перша частина,як на свій вік, досить непогано виглядає і цікаво грається.

  • “Відтоді як вона вперше завітала на Playstation One у 1998 році було продано вже більше 40 мільйонів копій.” – я навмисне не говорив про першу частину серії. Я сказав про дебют на консолях від Sony. Напевно, Konami не володіє інформацією про продажі перший двох частин для MSX.

   • Просто Metal Gear і Metal Gear Solid трішки різні речі. Metal Gear стартував на MSX у 80-х, а у 98-у взяла початок серія Metal Gear Solid зі Снейком у гг…

    • Ти правий. Я не знайомий із серію, тому трохи заплутався. Дякую, що просвітив :)

    • Antares

     Не настільки й різні. перші дві так само робив Коджіма,якщо не брати до уваги неканонічну частину,назву якої я вже й забув, в них теж Снейк у ГГ ходить. MGS це не стільки інша річ, склільки перезапуск серії (на кшталт UFO:EU/XCOM:EU,якщо порівнювати з сучасними прикладами)

 • Dmytro92

  Будемо надіятись шо все таки портануть на компи.