40 мільйонів проданих копій ігор серії Metal Gear

metal-gear-solid-solid-snake-262881-1920x1200

Metal Gear  — легендарна серія ігор, яка пройшла перевірку часом. Відтоді як вона вперше завітала на Playstation One у 1998 році було продано вже більше 40 мільйонів копій. Про це офіційно повідомила компанія Konami. Вартий уваги той факт, що близько п’яти мільйонів копій було продано за останні півроку.

У наступному році світ побачить нову частину головного франчайзу Хідео Кодзіми під назвою Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, тоді як вже зараз і власники консолей, а віднедавна, і власники ПК можуть посмакувати прологом під заголовком Ground Zeroes.

А яке ваше ставлення до серії? З якої частини почали знайомство з франчайзом? Чи встигли вже ознайомитись з нещодавнім проголом? Які ваші думки щодо нього? Нумо спілкуватись у коментарях!

Читайте також

PES 2018: ПК-версія більше не буде обрубком

Відеоогляд Pro Evolution Soccer 2017

International Superstar Soccer Deluxe, або коріння альтернативного футболу

Огляд Pro Evolution Soccer 2017

На TGS показали 15 хвилин Metal Gear Survive

Konami розповіла більше про Metal Gear Survive

Анонсовано новий MGS, але тепер це Metal Gear Survive

PlayNews #236 — Final Fantasy XV, Metal Gear Solid…

 • Antares

  ну, припустимо не 98 а 87, і не PSOne а MSX ;)
  перша частина,як на свій вік, досить непогано виглядає і цікаво грається.

  • “Відтоді як вона вперше завітала на Playstation One у 1998 році було продано вже більше 40 мільйонів копій.” – я навмисне не говорив про першу частину серії. Я сказав про дебют на консолях від Sony. Напевно, Konami не володіє інформацією про продажі перший двох частин для MSX.

   • Просто Metal Gear і Metal Gear Solid трішки різні речі. Metal Gear стартував на MSX у 80-х, а у 98-у взяла початок серія Metal Gear Solid зі Снейком у гг…

    • Ти правий. Я не знайомий із серію, тому трохи заплутався. Дякую, що просвітив :)

    • Antares

     Не настільки й різні. перші дві так само робив Коджіма,якщо не брати до уваги неканонічну частину,назву якої я вже й забув, в них теж Снейк у ГГ ходить. MGS це не стільки інша річ, склільки перезапуск серії (на кшталт UFO:EU/XCOM:EU,якщо порівнювати з сучасними прикладами)

 • Dmytro92

  Будемо надіятись шо все таки портануть на компи.

Популярне