65-річний голос Сема Фішера

Сем Фішер — один з найбільш впізнаваних ігрових протагоністів останнього десятиліття та лице франчайзу Splinter Cell. Не останню роль у образі героя відіграє і його голос. Останні 5 ігор (окрім минулорічної Blacklist) природженого шпигуна озвучував актор Майкл Айронсайд. Днями у пана Айронсайда на руках опинився сценарій наступної частини пригод Сема і він відмовляється брати участь у цьому проекті.

Причиною такого рішення стали моральні розбіжності Майкла та сценаристів Ubisoft. За словами актора, коли справа доходила до вбивства, Фішер завжди балансував між службовим обов’язком та власними моральними цінностями, а цього разу з Сема хочуть зробити просто холоднокровну машину для вбивств.

Це справді дивно, адже серія здобула всесвітньої слави саме завдяки своїй неперевершеній стелс-складовій, Spinter Cell — не просто прямолійнійний шутер, вона більше тяжіє до MGS’івського визначення “Tactical Espionage Action”.

Ось, що каже сам пан Айронсайд:

Я сказав їм, що не хочу цього робити і можу повернути гроші за роботу. Коли мене запитали “Що може втримати мене на проекті?”, я сказав, що потрібно повністю змінити характер Сема, додати йому людяності. Ми сіли разом зі сценаристами і дійшли спільного знаменника. 

Розумієте, я пацифіст. Я не вірю, що на світі є щось  — за що можна вбити, але є дуже багато того — за що варто вмерти.

Також Майкл відмітив, що зміна його на більш молодого актора у Splinter Cell: Blacklist була правильним рішенням, адже там всі рухи захоплювалися технологією Motion Capture, а кому хочеться бачити 65-річного дідуся, який скаче по будинках та вбиває бойовиків.

І тут виникає питання: “Якщо Ubisoft повернули до роботи Айронсайда, їм знову потрібен старий Сем? Тобто це що — проводи його на пенсію? Чи просто сюжетний твіст?”

Читайте також

PlayNews #295 — Splinter Cell, Shenmue 3…

Короткометражний фільм за мотивами Splinter Cell

Результати святкового розіграшу

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Take-Two анонсували створення видавничого підрозділу Private Division

Private Division Logo

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо перевидання року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Switch сягнув відмітки у 10 мільйонів проданих консолей

Nintendo Switch
 • Virake

  лице? може, обличчя?

  • Олександр Xray_StyleZ Величко
   • Virake

    я б усе одно написав “обличчя”. воно тут більше пасує.

    • Олександр Xray_StyleZ Величко

     Ні, щодо того я згоден. Просто хотів розвіяти сумніви про “суржик”.

 • оффоп
  Ніхто не знає коли буде halloween sale у стімі?

  • alex kramer

   На Хелловін?

   • розпродаж завжди раніше починався, ні?

    • alex kramer

     Отже він розпочнеться раніше за Хелловін.Детальнішу інформацію шукай щоденно на головній Стіма,або в своїй електронній скриньці,підписавшись на новини Стіма.

Популярне