9 нових старих ігор серії Star Wars на GOG.Com

Учора Інтернет-крамниця GOG.Com додала другу порцію класичних ігор Lucasfilm у свій каталог. Цими іграми стали Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter ($10), Star Wars: X-Wing Alliance ($10), Star Wars Galactic Battlegrounds Saga ($6), Star Wars™: Rogue Squadron ($6), Star Wars™ Rebellion ($6), Star Wars™ Empire at War: Gold Pack ($15), Star Wars Battlefront 2 ($8), Star Wars: Dark Forces ($4,79) та Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords ($8). Перші п’ять до цього часу зовсім не можна було купити в Інтернеті, а останні чотире ви можете придбати зі знижкою у 20% перші 72 години після цифрового релізу.

Також GOG.Com пропонує своїм користувачам зайти на їхній сайт у п’ятницю, 30 січня, щоб отримати 20% знижки на Star Wars™ Knights of the Old Republic™, Indiana Jones® and the Fate of Atlantis™, The Secret of Monkey Island™: Special Edition. І це ще не все: сайт обіцяє ще сюрпризів від Disney Interactive, і якщо згадати, що колись він повідомляв про приблизьно 30 ігор, нас їх чекає дійсно багато.

GOG.Com — Інтернет-крамниця компанії CD Projekt RED, відома можливостями купувати ігри без DRM-захисту та повертати гроші у випадку, якщо гра не сподобалася.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →