Alan Wake 2 — 13 хвилин прототипу гри

Ми довідалися, що у світ могло вийти продовження містичного трилера — Alan Wake 2. Чому могло? А тому що розробники Remedy поділилася з Polygon видивом прототипу гри. Ні, це не анонс і навіть не натяки на розробку. Співробітники Remedy кажуть, що аби створити щось цікаве, іноді потрібно вчасно зупинитися і взяти паузу. В інтерв’ю виданню Polygon вони розповіли, чи слід чекати продовження, і навіть показали 13 хвилин ігрового процесу, знятого з прототипу другої частини. Саме тому ви зараз побачите те, що найімовірніше ніколи не стане грою.

Це рання, але робоча версія гри. Тож, якщо у вас виникло відчуття „добре, що це хоч не платне DLC“, просимо не квапитися з висновками. Розробники самі усвідомили для створення Alan Wake 2 їм потрібно титанічно попрацювати, а не просто розбавити стару забавку новими місцинами і додати кілька ігроладних особливостей.

Попри чудові продажі оригінальної гри та відгалуження (4,5 млн. копій), Remedy не поквапилася узятися за продовження. Багато в чому через необхідність написати настільки ж виразний, логічний і цікавий сценарій, за який чимало людей полюбили оригінал. Гравці могли критикувати одноманітний ігролад, криву анімацію облич, недосконалу графіку, але мало хто прискіпувався до сюжету. І Remedy це знала.

З проблемою „другої частини“ [Alan Wake – прим.] студія зіткнулася ще коли працювала над Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Розповів творчий керівник і сценарист Remedy Сем Лейк

Я з радістю повбивав майже усіх героїв у Max Payne. Тому це стало проблемою, коли ми почали робити сиквел. Це навчило нас, що якщо хочемо зробити продовження Alan Wake, то повинні думати про це від початку. З Alan Wake ми відразу вирішили, що сиквел буде, тому продумували речі наперед, коли мова зайшла про героя, та його історію. Відразу після того, як гра вирушила на полиці магазинів, студія зайнялася розробкою Alan Wake 2. Та далі декількох прототипів справа не зрушила.

Сем Лейк зазначив, що вони досі думають над тим, аби колись повернутися до Alan Wake 2. Але зробити це зможуть не раніше, ніж вийде Quantum Break.

І це чудово. Бо рідко зараз знайдеш серію ігор, яка ще не покладена на конвеєр. Якщо розробникам потрібен час, ґеймерська спільнота може і зачекати. Лиш би не було, як з Half-Life 3

Втім, Quantum Break буде закінчений в 2016 році, і якщо зараз буде позитивна реакція після показу цього ґеймплею, то видавці можуть передумати.

Читайте також

PlayNews #311 — Destiny 2, Devil May Cry 5, Remedy…

Destiny 2

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

Remedy робить дві нові гри і PS4-версію рушія Quantum Break

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Обираємо ігровий момент року | PUGA 2016

Обираємо художнє оформлення року | PUGA 2016

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

 • Reveta

  Круто!

 • Serge Ovdiychuk

  Дуже нагадує Quantum Break

  • UsrName

   Бо AW === parent… Хлопцi, читайте статтi!

   • Serge Ovdiychuk

    Ти шо упоровся?

    • UsrName

     Чуваче, з Новим роком, усьо путьом?

 • Геймплей вообще не поменяли – первая часть с новыми локациями. Ходьба, стрельба, мансирования… всё как и в первой. Так как это прототип, да ещё и с 2010го года, надеюсь что за эти годы они существенно его переделали, ибо мне хватило American Nightmare.

  • Це ж зробили одразу після релізу оригіналу і не для нас, а для видавника, тому не дивно що ходьба і взагалі все дуже схоже. Якщо не помиляюсь, робота над Alan Wake 2 далі прототипу не дійшла, дещо з прототипу пішло у American Nightmare і все, в іншому нам би цього не показували.

  • UsrName

   Переробили, вийде у 2016, матиме назву Quantum Break, тільки на ПК вона в кращому випадку буде не раніш 2018…

 • Станислав Яворский

  Навіть у якості прототипа виглядає напрочуд чудово. Сподіваюсь,що доведуть до розуму усе і ми побачимо продовження

  • Android_AS

   Швидше за все вони будуть з нуля робити. Інакше б вони це показували скільки відео, щоб все воно не було суцільним спойлером.

 • Вова Собко

  Декому треба взяти приклад із Remedy. вони розуміють коли треба зупинитися і не робити ковеєр із гри.

Популярне