Alone in the Dark: Illumination — Pre-Order трейлер

В мережі з’явився новий трейлер Alone in the Dark: Illuminationякий приурочено до відкриття сезону замовлень гри в Steam.

Illumination — продовження культової у вузьких колах серії горорів Alone in the Dark від Atari. Цього разу розробкою клопочуться/дебютують хлопці з Pure FPS, вона буде вже 6-ю грою франчайзу, історія якого тягнеться аж з 1992 року. Оминати не радимо, адже в довісок до всього “Ілюмінацію” анонсували ексклюзивно для ПК, ціна замовлення, до речі, більш ніж демократична, всього $16,19.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • bad_lawyer

    Лайняшка…

  • Жах. Я 6 років явно не цього чекав.

    • та чого жах? це наче RE4 в більш сучасній обкладинці) Мені підходить…

      • Ти видно не грав у попередні частини. Гра ніколи не була про відстріл “пітьми”, більшу частину гри завжди займали головоломки. Наприклад, у AitD 2008 з вогнепальної зброю був лише пістолет і то з нього толку було не багато, так як набоїв завжди було мало і вбивати ним тварюк не можливо, лише оглушити. А щоб знищити потвор, потрібно було вогнем попасти по їх ранах і тут гра давала багато можливостей, можна було зробити коктель молотова і кинути у монстрів, можна було розлити рідину і підпалити, взяти якийсь спрей та запальничку і вийде міні вогнемет або банально найти стілець, джерело вогню і бити чи просто кинути тим палаючим стільцем у “пітьму”, а судячи по цьому ролику, у Illumination цього не буде. Про дерев’яну анімацію взагалі мовчу. Та й взагалі, гра називається “ALONE in the Dark”, а з коопом персонаж явно не буде ОДИН, назвали б гру по іншому, тоді б претензій може б не було.