Анонс Assassin’s Creed: Identity… Стривайте, що?

Цього року відбувається справжній бум для серії про каптурястих убивць. На консолях нового покоління і ПК вийде ідеологічно правильна Assassin’s Creed: Unity, старенькі консолі задовольняться Assassin’s Creed: Rogue, яка наче й може подати цікаву історію, ігроладно геть ідентична 4-ій частині. У сезонній перепустці до Unity пропонують симпатичний платформер Assassin’s Creed: Chronicles, а на мобільних пристроях цьогоріч вийшлаAssassin’s Creed: Memories. І тут, як сніг на голову, звалюється інформація про ще одну в серії — Assassin’s Creed: Identity. Гра з’явиться наступного року на iOS та Android, хоча мешканці Австралії та Нової Зеландії вже зараз можуть зіграти у неї цілком безкоштовно.

Якщо коротко, то Identity — це action-RPG, де ми зможемо створити і розвивати власного асасина, щоби наносити добро і завдавати справедливість у часи італійського Відродження. Граців чекатимуть 16 типів довільно згенерованих місій та система, яка не дозволить створити кілька однотипних завдань підряд.

А створюючи свого асасина, можна буде вибрати один із трьох класів, кожен з яких має свої переваги та спецуміння. Налаштування персонажа торкнеться не лише кольору одежі, а й спорядження, яке можна буде збирати на рівнях та майструвати самому.

Персоналізація особливо знадобиться у коопі, де буде безпосередня змога похизуватися своїми штанами швидкості перед друзями.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →