Анонс Assassin’s Creed: Victory — Вікторіанська епоха чекає

Оце так-так! Не встигла Ubisoft як слід оптимізувати Assassin’s Creed: Unity новими патчами, як у мережі з’явилась інформація про анонс нової частини Assassin’s Creed. А й правильно! Для чого відкладати справу в довгу шухляду? Ресурс Kotaku опублікував неофіційний анонс Assassin’s Creed: Victory — нової гри у серії, яка перенесе нас до Лондона 19-го століття. Оскільки інформація була неофіційною, — ресурс Kotaku посилався на свої джерела інформації, — не всі одразу повірили у неї, проте зараз “Юбіки” написали своє підтвердження, тож ми зі спокійною совістю перейдемо до суті.

Assassin’s Creed: Victory, як можна здогадатись з назви, запропонує побувати у Вікторіанській епосі на вулицях Лондона 19-го століття (прощавай, Наполеоне! привіт, Джеку Різнику!). Слід зауважити, що цей період людської історії фанати серії чекали вже давно, отож сильного здивування щодо сетинґу у нас не виникає.

Протягом проходження гравці мандруватимуть брудними вуличками Лондона під гуркотіння диліжансів. Про сюжетну зав’язку, як і про головного героя невідомо нічого, але це питання часу.

Протягом семихвилинної демонстрації ґеймплею, яку вже бачили представники Kotaku та, імовірно, скоро побачимо ми, показують звичну для серії місію вбивства. Цього разу ціллю головного героя, який спочатку оглядаючи місцевість піднімається на одну із веж міста, є Родерік Балмер, торговець життям маленьких дівчаток. Із того, що побачили журналісти, вони зробили висновок, що у грі буде щонайменше один новий інструмент — гак. Він дозволить ГГ швидко підніматися на високі будівлі, а також зачіпатись за них, використовуючи гак, як тарзанку.

Розробка гри цього разу зосереджена у студії Ubisoft Quebec, а ігровим рушієм є Anvil.

Гра запланована до виходу восени наступного року для PC, PS4 та Xbox One. А поки що до вашої уваги перші скріншоти.

Читайте також

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Уже відома дата виходу нової God of War

God of War

Огляд Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Досягнення в PSN можуть приносити вам гроші, але якщо ви живете в США

PS4 Platinum Trophy

Перші враження Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

Приховані ігрові механіки

Half-Life

Чого очікувати від The Crew 2?

 • Lucky2 29

  як на мене йому буде важко ховатись з таким костюмом, певно далі буде 20 століття і 21 буде остання серія, ну або гра потім буде виходити кожні 10 років)

  • tayfen3

   Вартові собаки – це 20-21 століття. Гадаю вони по країнам зараз поїдуть. Буде і Китай або Японія, та мабуть і хуйлостан, мабуть і ще щось.

   • Громадянська війна в РІ була би цікавою. Яка і 30-літня війна в Європі.

 • Zheka Senin

  А й правильно – це, сподіваюся, сарказм? :)

  • Вірно, друже. Хоча сумнівів у тому, що наступний рік не залишиться без нового асасина не було, аж ніяк не очікував так скоро дізнатись про це.

 • Marick

  Класно,я якраз якось думав,що було б цікаво побігати в Лондоні ассасином)))

  Ото тільки,для мене серія закінчилась,коли я запустив Юніті…Мій комп суворо сказав ДОСИТЬ,показуючи нещасних 10 фпс на мінімальних =)
  Так що побігати як і Парижом так і Лондоном,зможу лише коли придбаю нове залізо..

 • Сашко Коваль

  А хіба гак не був у третій частині?

  • Kirill Stanchik

   В Revelations вроде был, а не в третей.

  • tayfen3

   Ні, не було.

 • Surgeon

  Усе. Остаточно послав до біса АС.

 • Олексій Годзенко

  Гак не новий. Був у Ревелейшенз. нам його, здається, у Константинополі подарував місцевий Ассассін.

 • Timur Suleimanov

  так це не анонс, а чутки поки ще. А взагалі як писав Гальонкін – треба взяти на розподажу, просто шоб погуляти Парижем-Лондоном. І нехай випустять режим туриста.

  • Інформація офіційно підтверджена. Зверни увагу на речення в першому абзаці:

   “Оскільки інформація була неофіційною, — ресурс Kotaku посилався на свої джерела інформації, — не всі одразу повірили у неї, проте зараз “Юбіки” написали своє підтвердження, тож ми зі спокійною совістю перейдемо до суті.”

   Ось сам текст, якщо цікаво:

   “It is always unfortunate when internal assets, not intended for public consumption, are leaked. And, while we certainly welcome anticipation for all of our upcoming titles, we’re disappointed for our fans, and our development team, that this conceptual asset is now public. The team in our Quebec studio has been hard at work on the particular game in question for the past few years, and we’re excited to officially unveil what the studio has been working on at a later date. In the meantime, our number one priority is enhancing the experience of Assassin’s Creed Unity for players”.

 • POROSUS

  З такою швидкістю конвеєру сподіваюся побачити кібер-ассасинів роки через 2)

  • Oleg Gello

   Це паяльники в нього в рукавах? :)

   • POROSUS

    Запальнички, що б цигарки підкурювати)

 • ilior

  хм… як важаєте коли помре ця дійна корова ?

  • Не скоро. Цікавих історичних епох, яких ще не торкалася серія, дуже багато.

 • Oleg Gello

  Я підозрюю що це може бути гра з серії ассасинів. Так, дійна корівка і т.д., але от є в мене така думка.

Популярне