Анонс скаженої Dangerous Golf

Розбий безцінну люстру, підпали АЗС і знищи кухню, повну китайського фарфору — це не пересічна гра в гольф.

Саме так компанія Three Fields Entertainment описує свою першу гру Dangerous Golf. Ця забавка подарує гравцям дурний і веселий погляд на знайому класичну розвагу. Розробники пропонують нам начхати на манірність і строгість британських лордів в охайних костюмчиках і порушити всі чинні правила заради хаосу на більш ніж 100 лунок, розташованих на 4 місцинах.

dg_screen_01_diningroom

Попри несерйозне ставлення до гольфу, до технічної частини своєї гри розробники поставилися дуже поважно. Команда тісно співпрацює з авторами Unreal Engine 4 та працівниками nVidia, аби не просто користуватися їхніми технологіями PhysX, Apex Destruction і Flex повною мірою, але й щоб створити світ, за фізичними законами максимально наближений до реального.

Слід зазначити, що засновники Three Fields Entertainment — це колишні розробники Burnout, що гарантує нам море драйву й веселощів. Але це також дозволяє зрозуміти: Dangerous Golf — це гра не про гольф. Це гра про вогонь, уламки посуду та години шаленого дитячого щастя, де м’ячик для гольфу і ключка — просто засоби зняття напруги.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →
  • Oleksandr Masnyi

    коли?

    • Mista B

      ~ травень 2016