Анонс Eisenhorn: XENOS — новий екшн у всесвіті Warhammer 40k

xenos

Pixel Hero Games анонсували своє співробітництво з Games Workshop, творцями всесвіту Warhammer. Результатом цього стане новий пригодницький екшн — Eisenhorn: XENOS. Гра базується на першій книзі з трилогії Дена Ебнета — “Eisenhorn”.

Нас чекає історія інквізитора Ґреґора Айзенгорна, яка відбувається у далекому і темному майбутньому Warhammer 40 000. За словами розробників, вони щиро вдячні Games Workshop за наданий для адаптації матеріал і мають надію, що у них вийде непересічна гра у цьому безмежному казані ігор за ліцензію Warhammer.

Що з того вийде, глянемо ближче до релізу. наразі відомо що гра вийде на мобільних платформах Android та iOS вже цього року, а також пізніше в Steam. Перший трейлер до вашої уваги:


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Ggen

  в мене одного немає відео?

  • Гліб Врєйскі

   схоже на те) бо в мене є й воно працює.

 • Сподіваюсь, що для ПК графіку підтягнуть бо ну дуже не солідно виглядає

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  нууу… тизер не вражає. подивимося що з того вийде.

 • Andrey

  Уточнення для автора – гра вже півтора року як анонсована! Її було анонсовано ще минулої осені. Це просто презентували прямий сайт. І перша книга трилогії називалася не Ейзенхорн – а Ксенос! Коли Ебнетт став відомим – лише тоді додали Ейзенхорн. Серія взагалі не планувалася як тетралогія – а гра розроблена для планшетів і андроїдів – яку графіку ви хочете на ПК? Ебнетт – через подвійну Т