Анонс нової FlatOut

FlatOut-2016-Ann

Видавець Strategy First анонсував нову FlatOut, розробкою якої клопочеться не надто відома студія Kylotonn Entertainment. Насправді, повноцінним анонсом це важко назвати, адже розробка гри перебуває на дуже ранньому етапі, тож про саму гру відомо мало.

За словами розробників, нова FlatOut буде найамбіційнішою в історії франчайзу. Для того, щоб так сталось, компанія-видавець і розробник запросили інтернет-спільноту до участі у творчому процесі. На протязі наступних кількох тижнів Strategy First і Kylotonn додатково повідомлять про способи, завдяки яким інтернет-спільнота допоможе сформувати нову FlatOut.

Директор Strategy First Емануель Уолл (Emanuel Wall) зазначає:

FlatOut — найважливіший для нас франчайз. Ми відчуваємо сильну допомогу спільноти, яка має численні конструктивні ідеї та пропозиції про те, яким вони собі уявляють нову FlatOut. Запрошуємо всіх, хто є шанувальником серії FlatOut, стати частиною процесу розробки.

Нагадаємо, що фінська студія Bugbear, розробник оригінальних частин FlatOut, зараз працює над окремим проектом зі схожою тематикою Next Car Game: Wreckfest. Її прев’ю можна прочитати за посиланням.

Що ж до нової FlatOut, то офіційно підтвердженого року виходу наразі немає. Точно також невідомо, для яких платформ вийде гра.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Олександр Xray_StyleZ Величко

    Приємно це чути, але те, що гру роблять не хлопці з Bugbear Entertainment дуже напружує та змушує хвилюватися за якість продукту.