Анонс оновлення All-Star для LawBreakers

Не зважаючи на не дуже вдалий старт проекту від Boss Key Productions, його відчайдушно намагаються втримати на плаву. Анонсовано оновлення під назвою All-Star, що привнесе в LawBreakers немалу кількість нового контенту.

Помітним доповненням до гри стануть дві нові мапи: Gateway (стадіон, що плаває поміж хмар), а також Redfalls Blood Moon, яка, несподівано, є варіацією оригінальної Redfalls.

Проте найвагомішим елементом доповнення LawBreakers стане Boss Leagues — режим, якого гравці просили з моменту виходу гри. Його ідея полягає в тому, що ви змагатиметесь з іншими гравцями в рейтингових матчах (фактично дуелі). Всього буде 6 рангів і в кінці кожної сутички ви матимете шанс отримати підвищення, яке залежатиме від кількості набраних вами балів. Дата початку повноцінного першого сезону поки не відома, але розробники планують почати тестування відразу після виходу оновлення.

All-Star слід очікувати 19 жовтня. Стане оновлення рятувальним колом чи прощальними сурмами для гри — побачимо незабаром, але поки її показники геть невтішні.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →