Анонс State of Decay: Year One Survival Edition

1409337747-state-of-decay-year-one-survival-edition

Учора компанія Microsoft разом із студією Undead Labs анонсувала спеціальне видання State of Decay: Year One Survival Edition, яке надійде у продаж 28 квітня цього року у версіях для Xbox One, Xbox 360 та PC. Розширене видання, як і тепер годиться, вміщатиме саму гру з покращеною графікою, усі доповнення та нові види зброї, транспорту і місій.

Багато прихильників цієї гри сподівались на те, що оновлена версія буде мати кооперативний режим, який тут так і проситься. Проте розробники поспішили нас засмутити — його у State of Decay: Year One Survival Edition не буде. Слід визнати, що причина цього досить аргументована. Її пояснив голова студії Джефф Стрейн:

“Це складно насамперед з інженерної точки зору — кооператив відніме занадто багато часу, який ми можемо витратити на що-небудь більш корисне. Ми могли б запровадити якусь застарілу модель кооперативу, але це зовсім не пішло б грі на благо. А щоб зробити якісний мультиплеєр, потрібно докорінно змінити ігролад і всю архітектуру гри. Так, State of Decay дуже потрібний кооператив, у цьому сумнівів немає. Я відчуваю це кожен раз, коли граю. Та й кожен хотів би пограти з друзями, — тут нема чого приховувати. Але коли ми нарешті впровадимо кооператив, він повинен стати ядром ігри, головною її частиною, а не безглуздою надбудовою.”

Отож будемо чекати повноцінного продовження оригінальної State of Decay. У ньому, як запевняють розробники, мультиплеєрній складовій присвятять значну увагу.

Читайте також

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

PlayNews #285 — Project Scorpio, Bulletstorm: FCE

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

Перші оцінки Dead Rising 4

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

Свіже оновлення Windows 10 матиме багато цікавого для ґеймерів

Популярне