Анонсовано намальовану вручну Sundered

Сьогодні майже невідома українському гравцеві студія Thunder Lotus Games анонсувала Sundered. Памʼятаючи успіх дебютної Jotun, розробники Sundered вирішили й далі дотримуватися свого неповторного художнього стилю і двобоїв з великими босами, а на додаток гравці отримають майже нескінчену реіграбельність і нелінійний ігролад, який можна описати одним словом — Metroidvania. Але словами все не опишеш, тож радимо переглянути галерею скриншотів і дебютний трейлер.

Головний герой Еше мандрував зруйнованим світом, але потрапив у пастку темних та мінливих печер, повних невідомих жахів. Тепер йому доведеться приборкати силу збожеволілих реліквій задля перемоги над велетенськими босами, але кожна битва коштуватиме героєві людяності.

Є надія, що Sundered стане красивою казкою, привабливим епосом, намальованим вручну. Процедурно генерований світ, різноманіття кінцівок та прихильність творців забавки до творчості Лавкрафта мають цьому тільки допомогти. Вийде Sundered у 2017 році, а придбати її зможуть користувачі Windows, macOS, Linux та власники PlayStation 4.

Читайте також

Burnout Paradise Remastered не пройде повз ПК

Burnout Paradise

Total War: Rome 2 продовжує обростати доповненнями, не зважаючи на вік

Total War: Rome 2

У Onrush нарешті з’явився ігроладний трейлер

Onrush

Чутки: Diablo III та Fortnite для Nintendo Switch — уже заплановані

Fortnite: Battle Royale

Burnout Paradise вийде на консолях чинного покоління

Burnout Paradise

Елементи платформінгу та вигадлива бойова система в новому тизері Biomutant

Biomutant

Заробіть гроші, граючи! І ні, ми не про онлайн-казино

MonteCrypto: The Bitcoin Enigma

Впишіть своє ім’я в історію Sea of Thieves! Буквально

Sea of Thieves

Популярне