Анонсовано нову гру про South Park. І це… пінбол.

Студія-розобник Zen, яка вже давненько займається створенням віртуальних пінболів, анонсувала кілька ігор у декораціях популярного сатиричного мультсеріалу South Park . У минулому Zen Studios вже створювали віртуальні автомати для пінболу з тематикою таких популярних тайтлів, як Plants vs. Zombies, The Walking Dead, Star Wars та інших. Шанувальники “Південного парку” отримають одразу кілька ігор зі знайомими декораціями: South Park Super-Sweet Pinball та South Park Butters’ Very Own Pinball Game, цілковито присвячену Леопольду ‘Батерсу’ Стотчеві – персонажеві із мультсеріалу.

Запуск гри заплановано цього тижня на усіх платформах, окрім калькуляторів, а саме:  PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox 360, Xbox One, Steam, Mac, iOS, Android, і Amazon. Вартість гри буде різною на різних платформах: від трьох доларів на планшетах до п’яти доларів на ПК та консолях.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Вова Собко

    Мда. Краще б продовження Палки істини анонсували.

  • Das Adas

    Та то навіть не гра зовсім

  • Holub Ivan

    Поглянув у вікіпедію, що ця студія робить, там справді роблять тільки Pinball =D. Ця студія паразитує на відомих брендах