Анонсовано перше доповнення до «Козаків 3» — «Дні величі»

Учора GSC Game World повідомила про вихід першого доповнення до «Козаків 3» під назвою «Дні величі» 8 грудня цього року.

47b316de9e55007d1efea8c45f2af9943b162e77

«Дні величі» доповнюють гру польською кампанією, що охопить найбільш захоплюючі події польської історії XVII сторіччя: від геніального бою при Клушино до Віденської битви. Доповнення також міститиме пʼять нових місій, що пронесуть вас Європою та дозволять примірити на себе роль генерала в ключових історичних військових подіях ⅩⅤⅡ–ⅩⅤⅢ ст.

Окрім цього, DLC збагатить гру новими юнітами та двома країнами: зустрічайте могутню Данію та войовничі Нідерланди!

Власники Deluxe-видання зможуть завантажити доповнення 8 грудня, а власники стандартної версії отримають нові нації та нових юнітів 15 грудня безкоштовно.

Наразі в крамниці цифрової дистрибуції Steam гру можна придбати з 10-відсотковою знижкою, тобто за близько 11 доларів. Придбати сезонну перепустку під назвою Deluxe Editon можна за майже 7 доларів, що на 20 відсотків дешевше за звичайну ціну. Знижки діють у рамках осіннього розпродажу Steam. Порівнянні знижки також можна побачити в крамниці GOG.Com, в каталозі якої гра нещодавно зʼявилась.

Читайте також

GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Підтримка «Козаків 3» триває: Майстерня Steam, GNU/Linux і macOS

GSC анонсувала друге доповнення до «Козаків 3» — «Сходження до слави»

Путівник україномовними іграми Steam

Обираємо розчарування року | PUGA 2016

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Хочете взяти участь у стрімі Козаків 3?

 • jaguar_arx

  Непогано. І досить швидко. Ще би вони рейтингові матчі запиляли. Але я розумію чому вони тягнуть з рейтинговими матчами. Бо гра не дуже збалансована. А балансувати вони мабуть не хочуть, бо працюють над новими патчами і новими юнітами, і який сенс балансувати старі юніти. якщо так швидко додаються нові юніти, які змінять баланс і все доведеться перебалансовувати. Тому зачекаємо, поки вони зарелізять усі заплановані патчі і тоді вже будемо чекати на рейтингову систему в мультиплеєрі. Я якщо чесно дуже здивований, що нове ДЛЦ виходить так скоро. Я його чекав не раніше за квітень-травень :)

  • jaguar_arx

   А от моє побажання зробити 8 слотів в мультиплеєрі замість семи (і мабуть не тільки моє), вони досить швидко реалізували в грі (було в останньому патчі). Це радує.

   • golfimbul

    Якщо не помиляюсь, то вони ці 8 слотів обіцяли ще при релізі зробити

  • Я сумніваюсь, що у них вийде збалансувати нормально, бо надто багато країн. Багато що залежить ще від часу і рельєфу. Але дійсно, краще більше б приділили уваги онлайну. Судячи з ачівок, мало хто грає у кампанії)

   Для прикладу, я дуже б хотів, щоб вони дали можливість зіграти двом гравцям однією країною. Враховуючи к-сть військ, це мало би бути цікаво.

 • Михайло

  Чекаємо! Головне, щоб все зробили якісно.

 • MqM

  Головне якісно і без багів

Популярне