Анонсовано ще одну інтерактивну драму Herald

Маловідома голандська студія Wispfire анонсувала новий проект під назвою Herald. Ви, звісно, могли подумати, що Herald — це ім’я головного героя, та насправді “Геральд” — це ім’я останнього великого корабля епохи вітрильного світу. Сам проект позиціонується як квест, або, якщо хочете, візуальний роман з механікою point-and-click, події якого розгортаються у сетинґу колоніальної епохи середини 19-го століття.

Світ гри умовно поділений на дві частини: Протекторат, який усіма методами намагається зберегти контроль над колоніями і самі колонії, в яких люди протестують проти нерівності і упереджень. Головний герой гри Дейван Ренсбурґ — уродженець однієї з таких колоній. Проте, в силу певних причин, виростав Дейван у метрополії. Тепер він задався метою знайти свої корені і відчути смак пригод. Для цього він і вступає до лав екіпажу корабля HLV Herald.

Творці гри обіцяють, що у гравців буде можливість вільного дослідження корабля, але головний акцент зроблений на інтерактивних діалогах. Розробники також обіцяють певну нелінійність проходження. Кожен вибір, зроблений гравцем, впливатиме на становлення особистості головного героя, а світ, в якому йому доводиться жити, “розділений за класовими, релігійними та расовими ознаками”.

Реліз Herald запланований на 2015-тий рік. Проект розробляється ексклюзивно для PC.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Люблю інтерактивні новели, люблю пригодницькі ігри і мені цікавий колоніальний сетинґ, але ця демонстрація дала чітко зрозуміти, що цю гру купувати не слід.