АОС представили нове покоління ігрових моніторів

Компанія АОС представляє свою нову лінійку ігрових моніторів преміум-класу AGON. Першим представником лінійки стала модель AG271QX з TN-матрицею та роздільною здатністю 2560 x 1440 пікселів. Завдяки частоті оновлення 144Гц і часу відгуку 1мс, кадри на екрані змінюються дуже плавно і дозволяють отримати максимум насолоди, чи то від грання, чи від перегляду відео в надвисокій якості. Крім того, нова технологія Adaptive-Sync усуне розриви і підвисання картинки, зробивши монітор ідеальним для професійних ґеймерів.

5b1a8f70-3682-46e3-9388-7dad16bbe09e

Та ґеймери можуть покладатися не тільки на плавну зміну кадрів, адже під час гри дуже важлива миттєва обробка команд та відмінна видимість, для швидкої реакції на події. Режим AOC Low Input Lag відключає пост-обробку зображення на апаратному рівні. Це прискорює передачу команд від миші, клавіатури чи ґеймпада, і всі дії гравця будуть миттєво відображені на екрані. Технологія AOC Shadow Control дозволяє швидко налаштувати контрастність в надто яскравих або надто темних ділянках гри, не віддаючи у жертву загальну якість зображення.

Та не пожертвували АОС й ергономією. Так, в нового дітища є безліч режимів і налаштувань положення дисплею, що допомагають не втомлюватися під час довгих ігрових сесій.

Ігровий монітор AOC AGON AG271QX преміум-класу з’явиться у продажі в червні 2016 року, за рекомендованою ціною 599 євро.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • більше скожі на нову серію моніторів для циган

 • Didok

  ніколи не чув про таку фірму

 • Didok

  lg рулить)))

  • SaratRich

   І я заним))) рулю

 • 2016 рік. Ще один “новий” ігровий монітор з ТН-матрицею. Ні, дякую.

 • Павло Скоропадський

  Мій перший монітор від цієї фірми…. вже 9 років працює…)на старому ПК.

 • Павло Скоропадський

  правда я завжди казав монтор від фірми ЛОС