ASBIS HUB 2018: Перша в Україні ІТ-конференція, яку модеруватиме штучний інтелект

«Тенденції. Можливості. Інновації» — саме під таким девізом у Києві 21 червня відбудеться масштабна конференція, темою якою буде цифрова трансформація продуктів, рішень, компаній та бізнесу — ASBIS HUB 2018. Tech Talks.

ASBIS HUB 2018. Tech Talks — комунікаційна платформа для дискусій про нові тенденції у розвитку технологій, де ви зможете познайомитися з ключовими експертами, лідерами думки та медіа у галузі інформаційних технологій. Протягом дня у столичному КВК Парковий представники державної влади, експерти та представники бізнесу обговорять ключові напрямки стратегії розвитку України у цифрову епоху.

На ASBIS HUB 2018. Tech Talks представлять презентації новинок та сучасних рішень: від штучного інтелекту та машинного навчання до кібербезпеки. Експерти-практики розкажуть про вплив інформаційних технологій на трансформації в управлінській сфері на прикладі екосистем бізнесу, країн та міст.

ASBIS HUB 2018. Tech Talks зібрав відомих та авторитетних спікерів: офіційних представників Національного Банку України, державних діячів, експертів міжнародного ІТ-бізнесу, спеціалістів з кібербезпеки тощо. Серед них: Сергій Ніколайчук (НБУ), Сергій Фурса (Dragon Capital), Юрій Назаров (Смартсіті Київ), Тетяна Прокопчук, Роберт Зелді (ACC), Андрій Свірський (GFK), Малик Ісламов (Oracle Net Suite RCIS) та інші.

Усього у конференції ASBIS HUB 2018. Tech Talks візьмуть участь близько 400 власників та керівників вищої ланки із 150 компаній. Конференція відбудеться 21 червня у м.Києві, КВК Парковий (вул. Паркова дорога, 16а).

Будемо на ній і ми, тому не оминайте увагою ASBIS HUB 2018. Tech Talks, там і почуємося.

Читайте також

ASBIS став офіційним дистриб’ютором TYAN

TYAN

Сучасні цифрові рішення наближають українську школу до європейських стандартів

Prestigio Multiboard

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

Розпочався продаж Prestigio Wize Q3 — доступного безрамкового смартфона

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

Популярне