ASBIS став офіційним дистриб’ютором TYAN

Асортимент серверних рішень, представлений найбільшим IT-дистриб’ютором ASBIS, розширився завдяки появі в його портфелі бренду TYAN. Згідно з контрактом компаній ASBIS і TYAN, ASBIS став офіційним постачальником продуктів TYAN в регіони ЕМЕА, СЕЕ, МЕТА. Зокрема серверні рішення TYAN будуть представлені на ринках ЕМЕА – у Центральній і Східній Європі, країнах Балтії, на пострадянському просторі, на Близькому Сході і в Африці.

TYAN є провідним серверним брендом MiTAC Computing Technology Corporation під керуванням MiTAC Group. Він розробляє, виробляє і продає передові технології платформ і продуктів для серверних рішень. Продукти TYAN затребувані OEM-виробниками, VAR, системними інтеграторами і посередниками по всьому світу. TYAN виробляє рішення для широкого спектру додатків: серверних пристроїв, високопродуктивних обчислювальних центрів, центрів зберігання даних на базі гіпермаркетів, центрів зберігання даних і забезпечення безпеки.

Ми дуже раді співпраці з ASBIS і впровадженню серверних рішень TYAN на ринки EMEA. Це партнерство зміцнить представленість бренду і поліпшить обслуговування наших клієнтів на ринках EMEA. Ми виробляємо масштабовані, високоінтегровані і надійні продукти та розраховуємо отримати нові можливості для бізнесу через дистриб’юторські канали ASBIS.

Роббі Лін, старший директор бізнес-підрозділу TYAN

Партнерство з TYAN розширює лінійку серверних пропозицій ASBIS і надає нашим клієнтам надійні платформи для створення масштабованих і легко керованих рішень для хмарних інфраструктур, великих даних і технологій глибокого навчання

Георгій Саприкін, менеджер з маркетингу продуктів ASBIS Enterprises

Представленість серверних платформ TYAN і рішень для зберігання даних у холдингу ASBIS допоможе нашим клієнтам краще зосередитися на розвитку їх діяльності і спектрі послуг, що надаються

Олег Мельник, керівник відділу рішень компанії АСБІС-Україна

Читайте також

Сучасні цифрові рішення наближають українську школу до європейських стандартів

Prestigio Multiboard

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

ASBIS HUB 2018: Перша в Україні ІТ-конференція, яку модеруватиме штучний інтелект

ASBIS HUB

Розпочався продаж Prestigio Wize Q3 — доступного безрамкового смартфона

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

Популярне