Assassin’s Creed Unity — грай так, як задумали розробники

Компанія Ubisoft спільно з компанією Nvidia вирішили показати одну із причин, чому системні вимоги комп’ютерної версії такої довгоочікуваної Assassin’s Creed: Unity виявились настільки високими. Зробили вони це, продемонструвавши, як чудово виглядатиме гра на “православній” платформі. І, слід визнати, у них це вийшло непогано. Сам відеоролик чітко дає зрозуміти, що при запуску Assassin’s Creed: Unity ми знову будемо спостерігати “NVIDIA — The way it’s meant to be played”, себто “грайте так, як задумали розробники”.

Ну що ж, 13-го листопада, коли й відбудеться вихід гри, подивимося. Можливо, ці супер-пупер навороти Nvidia можна буде вимкнути, тим самим підвищуючи продуктивність гри на більш слабкому залізі, ніж вказали розробники.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • S1x_UA

  Листя та бруд на дорозі виглядають круто, але ж вони не можуть бути тією річчю, що вимагає такі системки.

  • Interzeroid

   Уся проблема в Юбіках. Вони не хочуть оптимізовувати свої продукти. Ті ж Metro Redux або Борда з увімкнутим PhysX чудово йдуть на середніх комп’ютерах.

   • Vlad

    в мене 560ті і редукс пішла на ультра з 60фпс і дуже рідкими просадками. Я був вшоці. Згадайте той самий макс пейн. Просто тут немає оптимізації. Контрольний – введіть анріал енджін 4 сист вимоги.

    • Droddy

     ахха на ультра з 60 фпс : D клоун, в тебе монік ще мб 1024×768 ?

 • Nikssl

  Либо игра такая же глючная, как и Watch Dogs, либо можно будет спокойно укрутить графики до средних параметров и не мучаться с тормозами.

 • Юлік Шпулік (pad0n)

  До сраки той конвеєр..
  В мене вже і блек флег ішла лише на 15 фпс (хоча ті 8 годин за які я встиг натерпітись ті лаги я таки був задоволений грою, ЯК ГРОЮ ПРО ПІРАТСТВО, а не грою про асасинів..)

  • Юлік Шпулік (pad0n)

   А насправді не піде, от і бішусь, мабуть))
   Хоча дійсно вже вважаю давно серію АС конвеєром…

  • Ernst_09

   В мене на інтегрованій від intel на мінімалках тягнуло десь за 30. А ця напевне теж не піде. Пічалька.

 • Marick

  Не побачив ні чого такого,що б потребувало такі величезні системки,звісно скупчення людей добряче буде нагружати комп,але ж не до такої вже степені …
  В тому ж Ryse Son of Rome графіка куда більш вражаюча на максималках,справді некст ген,але мінімальні вимоги і то менші..