Assassin’s Creed Unity – (не)перші враження

Автор: Микола Орос

Нелегкою видалася післярелізна доля Assassin’s Creed Unity. Дивакувате ембарго для оглядачів, баґи, погана оптимізація – усе це супроводжувало вихід найбільш очікуваної Assassin’s Creed останніх років. Ми навмисне зачекали кілька днів, перш ніж ділитися з вами нашими першими враженнями від цієї гри. Відтак, наші враження перестали бути першими, а стали вже більш-менш сформованими. Все ж, пропонуємо вашій увазі наш стислий погляд на нову гру про асасинів у каптурах. Патч, що вийшов сьогодні, дещо покращив оптимізацію гри. Вона почала помітно краще працювати. Принаймні на high-end машині. Але, на жаль, при записі відео частота кадрів на секунду помітно падала, яку б програму ми не використовували для запису.

Останні відео

PlayNews #312 — TGA 2017, PSX 2017…

Josef Fares

Стрім Okami

PlayNews #311 — Destiny 2, Devil May Cry 5, Remedy…

Destiny 2

Огляд Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Flashback (1992)

ЩоВКіно: Грудень 2017

Зоряні війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi (2017)

Порадник ґеймера: Грудень 2017

Okami HD

Перші враження від Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone
 • Marick

  мій ПК не стягує навіть на мінімальних =(

  Бачу у автора навіть чуть підторможує,хм..оптимізували так оптимізували звісно..

  • Oleh Kulikov

   Найсмішніше те, що гальмувало саме зняте відео, а от гра працювала справно. Аура баґанутості Асюніті, як бачимо, зачіпає й інші програми на людських комп’ютерах.

   • Timur Suleimanov

    вам треба щось на зразок Avermeia live gamer

  • Nick Oros

   Як тільки закінчив запис – гра працювала чудово з 60 ФПС. Це конкретно проблема запису.

 • Згоден з Олегом. Такого персонажа, як Альтаїр, вони повторити не змогли. Нам треба більше в цій грі, анжі просто дахів та каптурів. Це ж таке поле цікавого та захоплюючого.

  • Nick Oros

   Перепрошую, але чим Альтаїр був цікавим? Як на мене, плоский арогантний молодик.

   • Ой, прошу пана, та він був дуже цікавим! На самому початку гри Альтаїр постає всезнайкою, зарозумілим негідником, котрий підлаштовує правила під себе. І що далі по сюжету, то більше розумієш, як він змінюється та дорослішає. Звичайно, його жертвам вдається зародити в Альтаїрові сумнів щодо правильності його дій, та з часом він приходить до того, що ми дізнаємося про нього у Revelations. Тому це вельми цікавйи персонаж. Втративши власну честь, він її здобув наново й подарував її багатьом прийдешнім поколінням. Неабияк.

    • Nick Oros

     Ну, я в цьому всьому бачу не більше глибини, аніж є в Арно чи Конорі. Може я чогось недобачаю, або не розумію.

 • Tony Lain

  Реально найкраща частина серії у плані технології і ігроладу. А по герою, з Еціо ніхто не зрівняється – від колиски до могили з ним пройшли )

Популярне