Assassin’s Creed: Unity — what is this?

До релізу довгоочікуваної Assassin’s Creed: Unity залишається менше двох тижнів, а відтак компанія Ubisoft на повну потужність рекламує свою гру, випускаючи нові ролики майже кожного дня. Проте останній такий ролик м’яко кажучи здивував всіх прихильників серії. Ви запитаєтесь чому? А перегляньте самі!

Цікаво, це в Ubisoft таке дивне почуття гумору, чи у грі такий момент дійсно буде? Якщо так, то чому вони обірвали весь кайф від несподіванки під час проходження, показавши цей ролик ще до релізу? А які ваші думки щодо цього?

Читайте також

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 • Вадим Ростанін

  Та ну, підстава якась. Свого ж часу, здається, Анімус не міг швидкісні об’єкти вантажити, типу забагато ресурсів потрібно. А тут потяги з літаками!

  • А може це буде щось на подобі цифрокайфу як у Watch Dogs? От тільки цікаво, які наркотичні речовини того часу давні викликати такий ефект?

   • Одразу видно, що ти не знайомий зі серією. Показані події, як і все, що відбувається буцімто у минулом — це насправді події сучасності, які Анімус моделює у свідомість носія ДНК-пам’яті. Тобто це все ілюзія, мішанина зі спогадів предків людини, що лежить в Анімусі. Ніхто ніколи не подорожував у часі в серії АС. Всі події там вже всталися і ми не можемо впливати на них, лише пережити їх реконструкцію з незначними похибками, не суттєвими для розблокування наступних ділянок пам’яті.

    • Те, що ніяких подорожей у часі нема, це я знаю. Суть гри полягає у тому, що якийсь багатий на видатних предків, персонаж сучасності сідає в пристрій віртуальної реальності Анімус і розумово уявляє себе у тілі свого далекого родича. Проте, я також пам’ятаю, що у третій частині, яблуко творило дивні речі із Конором, переносячи його у інший простір. То я й подумав, що цього разу до справи приклалося яблуко Едему, дозволивши Арно колись у минулому побачити майбутнє. Та, напевно, ви всі праві, це виглядало б не дуже логічно.

   • Антон Циб

    Та ну..як напишите. Це просто забагував Анімус, й персонаж, котре життя ми споглядаємо “перенісся” у часи Другої Світової Війни. Тобто, не сам Арно перенісся, а спогади про Арно в анімусі перетнулися у спогади когось іншого…ну я на це сподіваюся. Бо інакше..до всього сеттингу додати подорож у часі)

  • Ну так прогрес не стоїть на місці. Раніше не міг, а тепер може.

 • Схоже, що розробники Saints Row відсипали трохи травички Юбікам :)

  А, якщо серйозно, може Ubisoft готує нас до сеттингу Другої світової у якійсь із наступних частин? Снайпер-асасин це вельми цікаво :)

 • Reveta

  Ха! А я не подивлюсь і не обламаю собі кайф:)

 • Ernst_09

  То буде DLC де треба вбити Гітлера. )

 • Що це за бісова стимуляція для придбання i5 та gtx680?!

Популярне