Багатокористувацький екшн про космічних піратів від розробників “Life Is Strange”

Розробники Life is Strange та Remember Me вже встигли зарекомендувати себе як команда, що націлена на випуск забавок із сильною сюжетною складовою та цікавими персонажами.

Проте, у кінці липня, DONTNOD Entertainment оголосила про створення нового підрозділу компанії з назвою DONTNOD ELEVEN, який об’єднав у собі колишніх працівників студії HESAW та частину розробників основного підрозділу DONTNOD Entertainment. Але найцікавішим є те, що ця складова компанії одразу почала активно займатися закінченням розробки своєї першої гри – багатокористувацької інді забавки про космічних піратів.

DONTNOD одразу запевнили всіх свої фанатів, що ELEVEN буде займатися виключно багатокористувацькими забавками, але на розробку типових для них “сюжетних” ігор, для любителів помізкувати над моральними виборами, це ніяк не вплине.

CERV

Дії BATTLECREW Space Pirates будуть розвертатися у 2460 році, де ви приєднаєтеся до команди космічних піратів, що подорожують всесвітом у пошуках наживи, слави та веселощів. До вибору вам запропонують 4 класи персонажів, що, зрозуміло, будуть неповторними та дозволять вам обрати найзручніший для вас стиль гри.

На старті гри ви зможете побавитися у двох режимах (Gold Rush та Team Death Match), а також розібратися у системі здібностей завдяки завданням, що не дозволять вам засумувати під час затишшя в онлайні.

Оголошення дати релізу найближчим часом чекати не варто, проте дочасний доступ має з’явитися “ось-ось”.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →