Battlefield Hardline: Karma — аналіз ігроладного трейлера

Автор: Олекса Мельник

Вчорашній трейлер Battlefield Hardline не лише знову продав ще не випущену гру усім підліткам від 12 до 45, а й спровокував кілька цікавих думок. Нам обіцяють один із найшвидших бойовиків сучасності (про Quake і Unreal Tournament вже всі забули) в лаштунках кримінальної драми, але нарешті на боці хороших хлопців.

Маємо клішованих бандюків, які не можуть вирушити на справу без дози „сніжку“. Маємо клішованого боса поліцейських, який засуджує активні дії підлеглих. Маємо клішованого латиноса і клішованого героя з клішованими вибухами, перестрілками і погонями. „Графін“ завезли, але рівно стільки, щоб і на середняках пішло, і графодрочери не блювали.

І хоч трейлер кричить: „Подивіться, ви все це вже бачили!“, а все одно купити гру хочеться. Сюжетно іграшка зараз схожа на позашлюбну дитину „Останнього героя бойовика“ зі Шварценеґґером і кримінального серіалу „Злочинні зв’язки“. Так, ми дійсно бачили таких історій мільйон. Але ми в них не гралися.

Тому певен, що саме завдяки багаторівневій заклішованості Battlefield Hardline збере довкола себе фанатів бойовиків і кримінальних драм, лиш би вона не виявилася незумисне пародійною, бо двічі успіх Far Cry 3: Blood Dragon повторити не вдасться.

А ігроладно в сюжетній кампанії нас чекає дозоване поєднання усього, що ми бачили в бета-тестуванні іграшки кілька місяців тому. Сподіваюся, що буде сяка-така свобода дій під час виконання завдань з порятунку законослухняності міста, а не чисте кіно з QTE, як у CoD:AWрику, бо тоді це зовсім провал.

 

Останні статті

Парадокс Абрамса. Роздуми про The Cloverfield Paradox

Автор: Володимир Вітовський

Частка Бога / Кловерфілдський парадокс / The Cloverfield Paradox (2018)

Ретро-огляд Pirates! Gold

Автор: Андрій Нагорний

Pirates! Gold (1993)

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

Автор: Макс Калашник

DevGAMM Kyiv 2018

Найкраща ігрова музика 2017

Автор: Олег Куліков

Найкраща ігрова музика 2017

Bristar Studio: коротко про інноваторів на ниві сучасної освіти

Автор: Владислав Папідоха

Команда Bristar Studio

The Town of Light: Коли реальність страшніша за вигадку

Автор: Анна Павленко

The Town of Light

Підсумки міжнародного кінофестивалю незалежного кіно «Sundance» 2018

Автор: Владислав Папідоха

Кінофестиваль «Санденс»

Ретро-огляд Abrams Battle Tank

Автор: Андрій Нагорний

Abrams Battle Tank