BEDLAM на підході!

BK2IB1c5HuLQXo8YJ9LN_PqcFBJ5zwJmUKPHYvWDvrY

Пакуйте валізи, та не забудьте помолитися своїм богам. Бо ми вирушаєм у пост-апокаліптичну роуґлайк-подорож прямо до пекла!

Збудована ветеранами ігрової індустрії з незалежної студії Skyshine, на основі рушія, прекрасної, The Banner Saga, BEDLAM повинна стати “покроковим динамічним рогаликом з неповторним візуальним стилем, тонами персонажів, та переграванням, вартим купи годин”. Оцінити, як виглядатиме гра, можете на знятках нижче:

BEDLAM (коріння якого сягає фільмів 1980-х років, таких як Mad Max) обіцяє поставити вас у роль таємничого Механіка, місія якого — привести бульдозер, повний багатеньких клієнтів та його команду, до далекого утопічного міста, відомого як Aztec City. От тільки, в світі, повному рейдерських угруповань, які будуть переслідувати вас на кожному кроці, це не стане легким завданням.

Світ BEDLAM’у народився з найкращих речей, які ми полюбляли, коли були дітьми. Ігри, комікси та кіно, яке ми бачили та пережили, всі ці речі стали натхненням для нас. Ми зробили гру, в яку самі б закохалися, коли нам було чотирнадцять, гру, повну блювоти монстрів, роботів-убивць та огидно смішних смертей!

BEDLAM буде доступна 17 вересня для PC, але її вже можливо замовити в Steam, та інших сервісах цифрової дистрибуції.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Сягває? Є таке слівце?

    • Dmytro92

      ЦЕ помілка. І доречі гра змінила трохи назву , помоєему на Skyline bedlam