Бета-тест Star Wars: Battlefront продовжили

Студія DICE повідомила про рішення продовжити бета-тестування Star Wars: Battlefront на ще два дні. Відтепер відкритий бета-тест триватиме до середи, 14 жовтня, 10:00 за київським часом. Цей додатковий час розробники використають для того, щоб проаналізувати і покращити роботу серверів, а також знайти та виправити рідкісні баґи.

А ви вже пробували грати в Star Wars: Battlefront? Поділіться враженнями в коментарях. Ось, до речі, нові скріншоти рослинності на одній з мап:

Читайте також

Огляд Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Star Wars: Battlefront II

У Star Wars: Battlefront II (2005) повернули онлайн-баталії

Star Wars: Battlefront II (2005)

Трейлер та системні вимоги Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

PlayNews #287 — Star Wars: Battlefront II, Tencent…

Star Wars Battlefront II: трейлер, дата виходу та режими

ЩоВКіно: Грудень 2016

Відеоогляд Battlefield 1

  • jaguar_arx

    Що б там не казав Юра, але на мою думку це найкращий мультиплеєрний шутер останніх років. Він на стільки круто і епічно виглядає і так легко грається, що навіть не бісить, коли в тебе стата за бій 3 вбивства і 20 смертей і пофіг виграла команда чи програла :) Просто бігаєш, граєш. Можна сквадом з друзями. Я бачив таких які збираються і бігають по 6-7 чоловік по мапі разом. В них дуже круто виходить. А коли зупинишся на секунду та поглянеш на все поле битви – так круто виглядає, купа бластерних променів в різні боки летять, десь фокусуються на якусь ціль, десь щось вибухає. Я в захваті. Можливо навіть придбаю цю гру відразу після релізу, не зважаючи на ціну.

Популярне