Безплатне доповнення до Assassin’s Creed: Unity

Ми з вами знову повертаємося до новин про Assassin’s Creed: Unity, але цього разу новини хороші! Слідом за оновленням до гри, яке виправить понад 300 баґів, Ubisoft обіцяють безкоштовне DLC Dead Kings. А ще сюрприз для тих, хто придбав Season Pass, що вже містить це доповнення та окрему 2D-забавку Assassin’s Creed Chronicles: China.

Реліз Assassin’s Creed: Unity був дуже очікуваною подією для всіх нас по всьому світу, хто вклав надзвичайну кількість енергії у створення гри. Це була кульмінація річної робити за новими технологіями, розробки багатьох інновацій, включно із цілком новим рушієм, а також розвитку франчайзу Assassin’s Creed. Але, що важливіше, ми знаємо, що ви чекали на цю мить.

На жаль, реліз гри був затьмарений баґами й неочікуваними технічними проблемами, які також завадили вам насолодитися грою в повному обсязі. Від щирого серця прошу вибачення від усього колективу розробників і Ubisoft.

Ми цінуємо вашу підтримку і тому робимо наступне DLC до Assassin’s Creed: Unity Dead Kings безкоштовним для всіх. А для тих, хто вже придбав Season Pass, ми пропонуємо на вибір одну із ігор Ubisoft.

Таке звернення опублікував Янніс Маллат (Yannis Mallat), головний виконавчий директор Ubisoft Montreal & Toronto. Серед ігор, які пропонують власникам Season Pass є: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends та Just Dance 2015. А сам Season Pass зараз зняли з продажу, і чи буде він, чи його контент доступним в майбутньому — невідомо.

assassins-creed-unity-dead-kings-3Dead Kings перенесе вас із залитих кров’ю революційних вулиць Парижа до неспокійного Сан-Дені. Арно залишає Париж у пошуках відчуження і потрапляє  в тенета загадок, що оповили Сан-Дені. З допомогою Арнового ліхтаря досліджуйте неосяжні катакомби міста.

Йдеться у описі DLC, яке юбіки планували продавати і заробляти гроші. Ну що ж, за недоробки довелося тепер плати їм. Знатимуть, як почувалися гравці, що придбали несправну забавку. Але чи достатньо цього, щоб очистити себе?..

Читайте також

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 • Tony Lain

  Це ж офігенна новина. Тепер розриваюся між The Crew і Far Cry 4

  • FC4 Тоні, тільки FC4 =)

   • Tony Lain

    Де б ключик від Кірату взяти спробувати? А то в бетку Крю я вже годин 10 наганяв – поки подобається.

 • Oleg Gello

  Цікаво, як це відобразитсья на їхній фінансовій ситуації?..

  • Сергій Леополіс

   Позитивно, особливо на наступний рік, коли люди будуть купувати сезонну перепустку, тому що буде шанс “виграти двічі” ;)
   А цього року це просто не дасть їм опуститись до рівня ЕА котрі казали “якщо баги не заважають пройти сюжетну кампанію, значить їх і не варто фіксити” (Батла4 звісно ж) ;)

 • Taras Fostiak

  А як на мене, цього не достатньо. Ну насправді юбіки знали про всі ті баґи. І нічого з цим не зробили. Треба було відкласти реліз. З іграми як зі сиром. Доробили б і було менше проблем. А так ще й огляди ембарго на огляди ассасинів встановили. І зараз на The Crew кажуть не вірити. Виходить, як казав Майкл Щур: “То не наші єноти!”

 • Nazar Gomenyuk

  Я… Я не вірю… Що після цього? Невже подешевшає Origin, чи подобрішає EA?
  Пророцтва починають здійснюватись.
  Готуйтесь…
  Трійка наближається.

  • Origin вже подешевшав (там зараз знижки до 75%). Отже EA подобрішала.

  • Reveta

   Трійка… Гейб!!! Гори в пеклі!!!

Популярне