Blizzard і Facebook організують турнір Heroes of the Dorm 2017

Цього року студентський турнір з Heroes of the Storm компанія Blizzard проведе спільно з Facebook. Захід транслюватиметься ексклюзивно через Facebook Live.

Хоча в турнірі братимуть участь лише команди північноамериканського регіону, глядачі зі всього світу зможуть спілкуватися одне з одним і вигравати в конкурсах. Пʼятистам щасливцям, що найуспішніше вгадуватимуть переможців у матчах починаючи з 1⁄32 фіналу, дістануться призи, а найкращий отримає 10 000 доларів.

Суть ще одного конкурсу полягає у виборі команди, що пробʼється на національний чемпіонат. Усі учасники отримають один внутрішньоігровий стимулятор, а переможець — декілька.

Нижче представлено повний графік проведення етапів Heroes of the Dorm 2017.

Heroes of the Dorm 2017

Також Blizzard підготували документальний фільм про минулорічні ігри Heroes of the Dorm і гравців університету штату Арізона. Подивитись відео можна за цим посиланням.

Heroes of the Dorm — турнір, що його проводить Blizzard, в якому бере участь безліч команд, що складаються з американських студентів. Головний приз — безкоштовне навчання в університеті протягом трьох років.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →