Blizzard забанила користувачів, які використовували ботів

Позавчора ввечері серверами World of Warcraft пронеслося відлуння справедливості, це Blizzard задіяла праведну інквізицію і прорідила ряди любителів ботів для безупинного фарму. Після цього форуми, як не дивно, заполонили засмучені гравці, вимагаючи справедливості.

Згідно зі звітом, опублікованим на форумі World of Warcraft, у цей вечір гравці побачили незначний внутрішньоігровий лаг (типовий для хвилі банів). Після цього всіх недобросовісних гравців відключили від гри. Один з членів r/WoW (гілка на Reddit) опублікував копію повідомлення, яке він отримав після бану:

World of Warcraft

Як результат: гравці, які порушували правила отримали бан на півроку. Ті ж, кого життя не вчить розуму, не зможуть використовувати акаунти до квітня 2019 року.

Основною ціллю були гравці, які використовували програми для автоматизації ігрового процесу (виконання квестів, прокачка та збирання ресурсів). До такого висновку гравці дійшли, спостерігаючи за сайтами відповідного програмного забезпечення, що за останні дні просто захлиналися скаргами користувачів.

Справедливість повинна перемогти! Це накопичення емоцій ображених та злих гравців, радість на обличчях праведних користувачів та хрускіт попкорну з боку захоплених спостерігачів. Ця подія повинна покращити життя чесних гравців World of Warcraft і дозволить їм без додаткових труднощів насолоджуватись грою.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Oleh Avramets

    справедливість і бани це звичайно добре і я за, але після цього ціни на розхідники на аукціоні злітають до небес. То ще не ясно чи виграють чесні гравці, котрі не фармлять золото