This is the Police — симулятор корупційного копа

Screenshot_2

Зазвичай на арені Kickstarter з’являються проекти, що не мають широкого розголосу серед преси. Проте, у випадку з грою білоруської студії Weappy — This is the Police — це не так. Ця гра вже встигла здобути хороші відгуки від провідної ігрової преси, а тепер просить допомоги у гравців.

Головним героєм гри є 60-річний поліцейський Джек Бойд. На посаді правоохоронця йому залишилось служити не довго — усього через 180 днів його відправлять на пенсію. До цього моменту у нього є ціль — заробити 500 тисяч доларів — неможливе завдання для чесного копа, але можливе для Джека. Щоб досягнути своєї мети ГГ застосовуватиме усі можливі засоби, серед яких підкуп, незаконна торгівля зброєю, співпраця зі злочинцями і так далі. Попри усю цю погану поведінку, не слід забувати, що Джек є копом, а це значить, що зі службовими обов’язками йому теж доведеться справлятись. А серед них часто бувають найнесподіваніші ситуації.

Варте уваги також те, що голос головного героя належить актору Джону Сент-Джону, який озвучив Дюка Нюкема, відомого персонажа у світі ігроіндустрії.

Розробники зі студії Weappy мають на меті зібрати досить маленьку для гри суму — лише $25 тисяч. Майже половину вже зібрано, а попереду ще 26 днів. Дізнатись більше подробиць можна на сторінці Kickstarter.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Ggen

  це ж треба, зроблять гру про звичайного українського міліціонера

  • Didok

   Симулятор мусарів

 • Interzeroid

  Ще потім можна буде випустити мод про українського воєнкома. Зараз це було б збіса актуально.

 • Жити по-новому,хоч щось цікаве вийде.
  Головним героєм гри є 60-річний поліцейський Джек Бойд. На посаді правоохоронця йому залишилось служити не довго — усього через 180 днів його відправлять на пенсію. До цього моменту у нього є ціль — заробити 500 тисяч доларів — неможливе завдання для чесного копа, але можливе для Джека. Щоб досягнути своєї мети ГГ застосовуватиме усі можливі засоби, серед яких підкуп, незаконна торгівля зброєю, співпраця зі злочинцями і так далі. Попри усю цю погану поведінку, не слід забувати, що Джек є копом.
  Щоб заробити 500 тисяч за 180 днів йому треба йти працювати в Генеральну прокуратуру )