Я в Survarium — конкурс і халява

Відсьогодні і до 8 березня на PlayUA діє конкурс «Я в Survarium». Щотижня даруємо унікальні промо-ключі, які додають у гру валюту + преміум + прапор (герб) України — таке ще нікому не видавалося, а вкінці місяця: три футболки і книжки Survarium.

Для участі в конкурсі потрібно бути зареєстрованим гравцем у Survarium і надіслати на zabava@playua.net зняток із вашої ігрової сесії (не більше 1 знятка з людини на тиждень). Щотижня, на вихідних ми публікуватимемо 10 найкращих знятків чи фотожаб зі знятків, автори яких отримають унікальні промо-ключі для гри. Наприкінці місяця проведемо стрім за участі розробників гри, на якому обговоримо найкращі „фотороботи“ і оберемо трьох найкрутіших авторів, які отримають футболки і книжки Survarium.

Успіху всім!

P. S. Якщо конкурс набере популярності, ми зможемо вибити для вас і цікавіші подарунки, тому побільше активності, не спіть.

P. P. S. Фотки Андріяша не приймаються, оскільки Андріяш — не частина гри, а частина команди розробників.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Вова Собко

  Ех… От би ПВЕ додали. от тоді я б ще щось придумав, а так, нехай любителі ПВП думають.

 • Spartak

  Трохи не зрозумів, надсилати відео повного 15 хвилинного бою чи окремий момент?

  • Про відео взагалі не йшлося. Тільки фото, світлину, скриншот, зняток або фотожабу з цього кадрика.

   • GrammarNazi

    в чому різниця між “скриншот” і “зняток”? І чому “скриншот”, а не “скрІншот”?

 • “зняток”- за всі свої 19 років вперше чую таке слово =

  • А я за свої 28 чув не раз. До того ж воно існує вже понад 100 років, тобто довше ніж ти і я разом узяті.

   • ніяк не можу зрозуміти, від якого дієслова походить

   • GrammarNazi

    а можливо причина в тому, що його вигадав якийсь Юрко і лише ти і ще декілька людей його використовують?))) та й не 28 років, а лише останні декілька років…

   • Теж вперше чую про «зняток», особливо про 100 років… ощасливте мене посиланням хоч на якесь
    джерело такої інформації, бо сам шось не можу знайти. Власне, можливо й існує слово давно, звучить не зовсім дико але про 100 років то ти мабуть перегнув… такого поняття як «screenshot» навіть якихось 30 років назад не існувало…

    А чому не знімок? Яка між цими словами різниця, крім того шо зняток ріже слух своєю незвичністю? Он люди навіть плутають з відео (доречі, для віідео ще нічого не придумали? маю варіант: «картинки що рухаються» ;))

    п.с. Я за «знімок екрану(знімок)» або «скріншот»… а то так недалеко і до «особистих обчислювачів» (персональних компʼютерів) чи «далекоголосів» (телефонів)

    п.п.с. Вибачаюсь може різкувато, трохи накипіло, я з вашим ігроладом до цього часу змиритись не можу, хоч якось поменшало його останнім часом у плейньюз, і всеодно просебе «запікую» його коли чую, як лайку.

 • Андріяш — не частина гри, а Людина-Легенда!… ;)