Дата виходу містобудівного симулятора Cities: Skylines

cities_skylines_12-100536514-orig

У жанрі містобудівних симуляторів вибудовується серйозна конкуренція. Лише на минулому тижні зарелізився Cities XXL, який обіцяв здивувати своїм масштабом карти, але в підсумку розчарував прихильників жанру майже абсолютним копіюванням попередниці. Нова гра від фінської студії Colossal Order має назву Cities: Skylines і сьогодні вона отримала дату релізу. Проект від творців серії Cities in Motion вийде вже 10 березня.

Симулятор мера міста Cities: Skylines запропонує гравцям побудувати місто свої мрії на величезних мапах (не таких як у SimCity). Якщо вас цікавлять точніші цифри, то Cities: Skylines дозволить розгулятися на 36 квадратних кілометрах віртуального світу, тоді як SimCity зразка 2013-го року пропонувала лише 4. Хоча, слід визнати, що гра у своєму антуражі добряче нагадує мультяшний стиль розробників Maxis. Гра взагалі дуже схожа на таку собі SimCity без обмежень. Подивіться новий трейлер і зрозумієте, чому я так кажу.

Бонусів для тих, хто оформив попереднє замовлення гри, буде достатньо — у подарунок вони отримають п’ять додаткових об’єктів (ботанічний сад, баскетбольне поле і т. п.), цифровий артбук і чотири віртуальних листівки.

Реліз гри відбудеться для платформ Windows, Mac і Linux.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Timur Suleimanov

  це ж simcity 2.0

  • Vlad Baryluk

   Або Cities XXXXL

   • Timur Suleimanov

    нє, дуже схожа на сімсіті. Але я здається цей візьму, бо свого часу сімсіті дуже й дуже розчарувала:(