The Order: 1886 можна пройти за 5 годин

the_order__1886_wallpaper_by_de_monvarela-d770vf9-the-order-1886-new-details-on-plot-gameplay

До релізу довгоочікуваного ексклюзиву The Order: 1886 залишаються лічені дні. Тим не менш у мережі вже з’явилося повне проходження гри, яке до того ж викликала жваві обговорення. Справа стосується часу проходження гри.

Ще до сьогодні було відомо, що The Order: 1886 доволі коротка (8-12 годин), проте проходження користувача YouTube PlayMeThrough виявилось ще коротшим, ніж ми очікували. У загаданого гравця проходження зайняло трохи більше 5 годин. При цьому майже половину цього часу зайняли самі кат-сцени, які неможливо пропустити. Щоправда варто зауважити той факт, що при проходженні, користувач PlayMeThrough рідко помирав, а також не відволікався на дрібниці і красу локацій гри.

Андреа Пессіна, технічний директор студії Ready At Dawn, спочатку спростував, а потім й взагалі відмовився коментувати ситуацію.

Ну що ж, тоді почекаємо зняття ембарґо, яке відбудеться 19 лютого — за день до офіційного релізу гри.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Interzeroid

  Занадто мало за таку ціну, хай би що там казали. Тривалість синґлу має бути хоча б 8 годин (як в Metro 2033). А тут 5,5 годин за 50 євриків. Навіть якби я жив у Євросоюзі, ця ціна все одно видалася б мені дещо завеликою. Про Україну я взагалі мовчу.

 • Ernst_09

  Morrowind проходили за трохи більше ніж 3хв. А це шутер а не епічне-РПГ, тому більше 10-годин від нього очікувати і не варто.
  P.S. Нормальному геймеру на спідранерів рівнятися не варто.

 • Olexandr

  Підозрюю чергове “кіно” замість гри =/