Чому Batman: Arkham Knight присудили рейтинг “М”?

batman-arkham-knight-screenshot-03-ps4-us-04jun14

Організація ESRB розповіла причину рішення присудити майбутній Batman: Arkham Knight рейтинг M — „для дорослих“. Від себе хочемо зазначити, що такий випадок є першим в історії серії Batman: Arkham.

В офіційному звіті агентства йдеться про те, що у грі присутні неприховані сцени тортур і грубого насилля.

У деяких сценах гравці можуть використовувати машини, схожі на танки, для стрільби з кулеметів і ракетниць. В одному з епізодів колеса автомобіля застосовуються для катування одного з супротивників. У деяких кат-сценах зображується стрілянина по зв’язаних або беззбройних персонажах.

Великі плями і калюжі крові з’являються на місцях злочинів і після актів насильства. На екрані з’являються бризки крові, а в одній зі сцен демонструється ​​кімната з тортурами на операційному столі. Під час гри користувачі можуть стріляти по беззбройних персонажах і заручниках (???). Неонові вивіски в районі червоних ліхтарів містять фрази “оголені дівчата” та “ХХХ”. У діалогах використовується нецензурна лексика.

І хоч у цьому звіті є кілька неясних моментів, більшість інформації підтверджує, що у Batman: Arkham Knight нас чекає цілком доросла історія з неприхованими моментами кримінального життя світу Аркхема.

Реліз гри запланований на 2 червня у версіях для PC, PlayStation 4 та Xbox One.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Правильно – фанати Бетмена вже підросли, отримали паспорти, почали голитися, можна вже їм нарешті “міцнішу” іграшку продати! ;)