Серії стратегій Total War виповнилось 15 років!

Легендарній серії стратегій Total War виповнилось 15 років. У 2000-му році британська студії Creative Assembly випустила першу частину під назвою Shogun: Total War. Згадати історію усіх ігор серії можна і треба у новому відеоролику, присвяченому ювілею. А у кінці відео вас чекає маленький сюрприз.

На цю мить серія налічує 11 найменувань, які разом зачепили суттєвий кавалок людської історії — 2000 тисячі років. За даними статистики, протягом цих п’ятнадцять років, гравці розіграли близько 4,8 мільярди віртуальних битв. А щомісяця у бодай одну гру серії грає близько мільйон ґеймерів.

2015-тий рік розробники називають найпродуктивнішим у своїй історії. Не дивно, адже цього року вже вийшла Total War: Attila і ще мають вийти “фрітуплейні” Total War Battles: Kingdom і Total War: ARENA. А той сюрприз у кінці відео ще раз засвідчує, що незабаром ми побачимо Total War: Warhammer.

А яка частина зі серії  — ваша улюблена?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Interzeroid

  Хотів би глянути на Total War: ARENA.

 • Mr. Inceptive

  Пробував грати тільки у Total War: Rome 2. Наче і цікава гра, але та кількість багів, лагів, та іноді просто дуже низького фпс, навіть на мінімальних налаштуваннях, надовго затриматися там не дозволила. Кажуть, що з оптимізацією там тепер краще, але вже якось нема бажання повертатися.

  • Павло Скоропадський

   не знаю що у вас там за оптимізація….. всмене все ок, можливо характеристики пк треба підняти?)

   • Mr. Inceptive

    Можливо і треба. Але в такі ігри як: Battlefield 3, Far Cry 3 і всілякі асасини грався на високих, тільки без згладжування. А от щодо оптимізації Total War: Rome 2 читав багато нарікань в інтернеті.

    • Interzeroid

     Зараз такої проблеми немає, це точно. Сам зараз граю на високих на середньому компі.

     • Mr. Inceptive

      Так? Тоді, можливо, коли-небудь все ж таки повернусь до цієї гри і затримаюсь там довше. Хоча, варто буде і на старші ігри серії звернути увагу якось, гадаю.