Star Citizen може стати “найважчою” грою в історії

36621-star_citizen_wallpaper

Розробники наймасштабнішого космічного симулятора Star Citizen сьогодні повідомили приблизні розміри, які займатиме клієнт гри. За словами Джеремі Маскера, представника студії Cloud Imperium Games, його розмір становитиме близько 100 ГБ. Варто зазначити, що до цього моменту “найважчою” грою в історії мала стати GTA 5 для ПК — у системних вимогах гри вказано 65 ГБ. Якщо ж все буде так, як говорять розробники Star Citizen, таким званням п’ятий “Великий автовикрадач” пишатиметься не довго.

Я б не став розраховувати на зменшення розміру гри, завдяки оптимізації. Стиснення гри та вимкнення деяких елементів навряд чи зможе істотно знизити обсяги займаного простору до 30-40 ГБ. Найімовірніше, розмір гри становитиме близько 100 ГБ.

Так, ми дійсно оптимізуємо гру, зосереджуючись на продуктивності. У кожному патчі налічуються сотні нових елементів, і кожен з них займає по 200 МБ в середньому. А значить розмір патча може бути від 2 до 6 ГБ.

Гаразд, виділити 100 ГБ для гри — достатньо легка задача для сучасних жорстких дисків. Але як бути із швидкістю інтернету? Виходить, багато хто не зможе скуштувати гру у день релізу, а годинами чекатиме поки вона завантажиться. Які ваші думки щодо цього?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Yuriy Hrabets

  Годинами? В моєму випадку це займе кілька діб без перерви на роботу. Хоча чого я панікую, мене ж жаба задушить її купити.

  • Mr. Inceptive

   У мене взагалі близько двох місяців, а то й більше. І теж жаба задушить купити її відразу, принаймні. Можливо, якби гра виявилась й справді такою цікавою, як обіцяно, то і придбав би через деякий час після релізу, коли буде хороша скидка.

 • вадім полюхович

  А там всі файли відразу використовуються?
  Якщо ні, то було б прекрасно, якщо потрібні файли скачувались би на ходу:
  Відкрив новий рівень? Модельки новеньких зіркових суден вже скачуються!

  • Interzeroid

   Думаю, це і буде реалізовано схожим чином (прогресивне завантаження, як в деяких ММО або ж в Diablo 3.)

 • Interzeroid

  Ну, тут багато ще незрозумілостей.
  1. Чи буде в Стімі?
  2. Гра буде поділятися одиночну кампанію і на власне Star Citizen. Можливо це можна буде скачати окремими частинами, як Red Orchestra 2?
  3. Як буде гра купуватися взагалі. Бо на сайті продаються паки з кораблями. Тоді що буде з синглом – там теж літатимуть виключно на одному кораблику?

  • Andriy

   1. Гра запускається з власного лаунчера
   2. Сама гра буде важити 100 гб , бо вона сама по собі містить дуже багато контенту (приблизно так казали розробники), а кампанія буде окремо, і , так, їх можна буде скачати окремо.
   3. Поки що гра продається разом з кораблями, але мені здається, що так буде і після релізу, оскільки без літачка грати буде просто неможливо.

   • Interzeroid

    Про лаунчер я знаю, вже пробував. Питання, чи в стімі випустять, чи буде як Elite?

    • Andriy

     Скоріше за все в стімі її не буде , бо для цього немає жодних причин.

 • Andriy

  Що б вони не казали але поки що гра важить 21 гб а значить до релізу ще багато, я впевнений багато хто встигне покращити швидкість свого інтернету і 100 гб не буде проблемою взагалі. Проблемою стане залізо.