“Гра престолів” — український трейлер п’ятого сезону

П’ятий сезон фентезійної саги “Гра престолів” зовсім скоро увірветься на екрани телевізорів та моніторів світу. У найпопулярнішому серіалі сучасності ми продовжимо вражатися новими етапами боротьби за владу у Вестеросі, в якій люди перетворюються на жорстоких чудовиськ, а невинні потерпають від їхніх рішень.

І хоч трейлер цього сезону ви вже могли бачити в оригіналі, зараз пропонуємо подивитись його в українському озвученні від команди UATeam.

Нагадуємо, що світова прем’єра нового сезону відбудеться 12 квітня.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Mr. Inceptive

  Не знаю, як там в озвучці серіалу від цієї ватаги, бо дивлюсь с субтитрами. Але у трейлері голоси підібрані невдало і надто ріжуть слух, як на мене.

  • Наполовину згоден. Із жіночими голосами все ще нормально, а от чоловічі підібрані не під своїх персонажів. Хто зна, можливо, у серіях все буде по-іншому.

   • Сергій Гендис

    У серіалі такі ж голоси

   • Mr. Inceptive

    Ну так, з жіночими все добре, тут згоден.

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Дивитися цей серіал на оригіналі це щось. Якщо американські серіали з чисто американською манерою спілкування я дивлюся біль-менш без проблем, то британський акцент у цьому серіалі це дещо гірше. Коли персонажі починають говорити, то я абсолютно не розумію що вони кажуть, тільки увімкнувши рідні субтитри розумію: “Ага, той набір звуків означав “Leave the North now”. Жах, тут вже або розуміє англійську на інтуїтивному рівні, або читай субтитри чи переглядай локалізовану версію.

  • Dart Veidr

   ну це як на тебе а на мою думку голос чудовий завжди приємно мені було слухати його