Огляд Сапера

СаперКоли обставини змушують нещадно вбивати час, рятівний шлях від сірої офісної туги веде через «Пуск->Всі програми->Games» до вічного ексклюзиву для ПК, безсмертного «Сапера» від Microsoft!

Одне клацання мишкою і ти занурюєшся в напружену атмосферу екшен-головоломки, де за кожною клітинкою на полі ховається ризик миттєвої насильницької смерті від вибухової травми. Один хибний клік, одне несвоєчасне биття серця, одна фібриляція у вказівному пальці і все доведеться починати заново…

А для початку нам пропонують 3 основні варіанти мапи. Вид мапи залежить від рівня складності. Так, мапа «Новачок» має розміри 9х9 клітинок і ховає в собі 10 вибухових пристроїв. Мапа «Любитель» — дещо більша, тут наші шанси підірватися зростають в 4 рази. Ну а мапа «Професіонал» розрахована на офісних монстрів, які можуть похизуватися щільними мозолями на дупі від величезного досвіду роботи. Якщо ви тільки-но відкрили «Сапер», рекомендую не стартувати з цієї мапи, а „дорости“ до неї поступово, почавши з «Любителя», щоби не зіпсувати враження від гри.

Сапер

У грі так само доступний редактор мап під назвою «Особливий». Ви самі можете скласти поле гри, вказавши кількість клітинок і мін, захованих на полі — усе залежить від вашої уяви та кількості цифр, які ви знаєте! Придумуйте, складайте і діліться вашими мапами в Steam Workshop!

Screenshot_4Сюжет гри захоплює. Під відлік секундоміра ви відіграватимете роль військовослужбовця інженерних військ, завдання якого — знешкодити міни і відкрити якнайбільше безпечних ділянок. Підказкою слугуватимуть орієнтири, що вказують на кількість мін довкола клітинки. Праве клацання мишкою — міну знешкоджено, подвійне праве клацання — небезпека під питанням. Клацання двома кнопками одночасно по цифрі, навколо якої знешкоджені всі міни — відкривається чергова безпечна ділянка, і ви рухаєтеся далі. Крок за кроком, допоки вся місцевість не припинить загрожувати простим мирним жителям. Кожен ваш рекорд заноситься в таблицю рейтингу, і ви здобудете ачівку «Найкращий результат».

Музичне оформлення припаде до смаку будь-кому — просто ввімкніть будь-який вподобаний плейлист на своєму плеєрі або улюблену радіостанцію!

Тепер у вашому лексиконі немає слова „останній“ — є „крайній“, ваші дії точні, а думки ясні. І пам’ятайте, можливість помилитися тільки одна. «Пуск->Всі програми->Games->Сапер»!

Підсумок


Варто оплесків

Вдалося:

 • вмієте робити вигляд, що працюєте
 • не знаєте, що існують справжні гри
 • маєте достобіса вільного часу

Не вдалося:

 • крапка

Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Трохи запізнилися з оглядом))

  • Reveta

   Років на 20))

 • Ender

  Пройшов 3 рівні з демо версії, і вирішив придбати повну версію, що не кажіть а розробники молодці.

  • а вона є в стімі? а ачівки? а картки? а кастомізація персонажа?

   • OMHRazr

    саперна лопата і чуйка комбата – от і вся кастомізація)сапери помиляються лише один раз)це лише додає грі екстриму)

 • Mikots

  Чудовий огляд! Я вже думав, ви вирішили не робити огляду Сапера. Такий радий, що помилився! Молодці :) От би тепер отримати HD-перевидання!

  P.S.: тільки одне але: “…ви здобудете ачівку «Найкращий результат»” — ну що це таке? Знову спойлер. Чого знову спойлер?!? Це не та гра, де можна так просто розкривати розвиток подій.

 • Кіндрат Книш

  Даєш огляд на 3D Pinball: Space Cadet!

 • а мій ПК не тягне “Сапера”, після вступного ролика висне…(
  що робити?
  п.с. драйвера всі оновив, монітор свяченою водою протер – не допомогло…(

 • POROSUS

  Гра від Microsoft ? Напевно робили черговий ексклюзив для XBox One та все ж вирішили з пекарями поділитися. Чекаю DLC.

 • Jobitronik

  З нетерпінням чекаю огляд Солітера і Косинки

 • Brian Rowley

  “рятівний шлях від сірої офісної туги веде через «Пуск->Всі програми->Games» до вічного ексклюзиву для ПК, безсмертного «Сапера» від Microsoft”
  Підписуюсь під кожним словом.