The Witcher 3: Wild Hunt матиме платні DLC

witcherexpansion

CD Projekt RED офіційно анонсувала два масштабних доповнення для The Witcher 3: Wild Hunt. В перерахунку на час це буде 30 додаткових годин ґеймплею.

В першому розширення отримає назву Hearts of Stone, події якого розгортатимуться на спустошених землях навколо і в самому місті Oxenfurt.. Його проходження займе 10 годин, в процесі якого ми будемо виконувати контракт загадкового Скляного Чоловіка. Розробники обіцяють кілька сюжетних поворотів та неабиякий челенж для людей, які люблять проявити кмітливість.

Інше доповнення – Blood and Wine – отримає решту 20 годин ґеймплею. В ньому буде доступна місія в графстві Туссент, де Геральду прийдеться влізати в брудні справи місцевих жителів. Натяки вказують на те, що Білий Вовк пересічеться окультним товариством. Звісно, що не дуже дружелюбним.

Розробка Дикого Гону добігає кінця, тому команда приступила до створення нових дійсно великих доповнень, щоб розширити всесвіт Відьмака

говорить Марцин Івіньскій, співзасновник CD Projekt RED.

Ми пам’ятаємо час, коли доповнення на дисках дійсно розширювали гру, придаючи їй нового змісту. Як геймери, ми хотіли, щоб ці часи повернулись. Ми говорили в минулому, що якщо ми коли-небудь наважимося випустити платний додатковий контент, то він буде величезним за розмірами і буде дійсно коштувати тих грошей, які будуть виставлені в якості ціни. Обидва наших розширення запропонують стільки годин ґеймплею, скільки зазвичай не пропонують інші окремі ігри .

Пропуск для двох розширень не відноситься до 16 DLC, які будуть безкоштовні для всіх, хто придбає гру. Таким чином, розширення будуть доступні окремо за ціну в 25 доларів. Якщо ж їх купувати по окремо, то за Hearts of Stone прийдеться спустошити гаманець на 10, а Blood and Wine на 20 баксів (з курсом 1 бакс = 1 година ґеймплею)

the-witcher-3-dlc

16 безкоштовних DLC будуть доступні для кожного, хто придбає саму гру. Більшість із них – це косметичні нововведення. Більше почитати про них можете в нас на сайті.

Запитаєте, для чого платити скільки за 30 годин ґеймплею, коли сама гра обіцяє цілих 200?  Поки що глава студії Марчін Івінські прокоментував це питання так:

Не купуйте це [розширення], якщо у вас є які-небудь сумніви. Зачекайте відгуків про гру або пограйте самі в оригінальну гру, щоб переконатися, що вона вам подобається. Як і завжди, це – ваш вибір

Оригінальна, а головне – щира відповідь. CD Projekt завжди славились тим, що любляче ставляться до ґеймерської спільноти, випускаючи безплатні DLC та оновлення до ігор серії. Тому вони ризикують своєю репутацією, здійснюючи такий крок. Зрештою цей пропуск може стати чимось дійсно цінним, за що їм буде не так аж соромно. Згадаємо прекрасне DLC Dark Souls – Artorias of the Abyss, яке стало одним із еталонів правильних доповнень сучасності. Хтозна, можливо CD Projekt наблизяться до цієї відмітки?

Як сказано на офіційному сайті, Hearts of Stone вийде в жовтні цього року, а Blood and Wine вийде в першому кварталі 2016 року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Назар
  • Михайло

   Або 14.99 в steam.

 • От падлюки!
  Обіцяли ж не обдирати своїх фанатів – навіть, до релізу не втрималися…
  2014рік CD Projekt: “- всі доповнення будуть безкоштовними!”
  2015рік CD Projekt: “- безкоштовні доповнення чисто косметичні, а справжні DLC, звичайно ж платні!”
  блін, розробники, а в вас вірив…(

  • Ось. Для таких, як ти. http://i.imgur.com/W6MAzDd.png
   Було б наївно чекати іншого.

   • Oleh Kulikov

    Проблема не стільки у формулюванні, скільки в хронології.
    Помилкою було анонсувати доповнення зараз, за місяць до релізу гри. Бо це відверто виглядає як вирізання шматків з готової гри.
    Якби анонс розширень стався за місяць після релізу — такого шквалу обурення би не було.

    • Але ж вони уже повідомляли, що роботу над основною грою було завершено ще у лютому (чи березні?). Тож зараз і працюють над доповненнями.

     • Android_AS

      То хай бит тихенько працювали. Замість запалити цікавіть вони її в декого відібрали. Хоча ґеймер брезгливий тільки до дня релізу.

   • а я наївно чекав безкоштовних DLC…
    схоже та епоха безповоротно пішла в історію…=(

 • Вова Собко

  Туссент… Одразу згадую Ґеральтову веселу бражку… Аж сумно стає…

 • Pavlo Ivanchenko

  добре, що хоч не додаткова броня, 2 квести і бантик за 15 доларів :)