Зброя Survarium — ВСС “Винторез”

Від СРСР людству дісталося багато вбивчих знарядь. Одним із них є ВСС “Винторез”, що в шутері Survarium відіграє доволі важливу роль. Особливості зброї, вартість придбання, поради з поліпшення і багато іншого в обрамленні чудового голосу Оксани Зорки. Українською мовою перекладено та озвучено порталом PlayUA на замовлення компанії Vostok Games.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • piLigrym

  Ага, ага. І скажіть мені, шановне товариство, яка дурна людина буде купувати його за 50 баксів? Нехай засунуть його собі в срацю. Спаскудився ваш Сурваріум.

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   У F2P завжди так… А як їм інакше заробляти?

   • piLigrym

    Ну знаєш, коли в ф2п грі одна зброя коштує 50 зелених, це не нормально. ГТА – 40, Відьмак 3 – 30. Де логіка?

    • Vladyslav Karpenko

     Логіка? Мені ці ціни нагадали один симулятор шапок і ще один симулятор колекціонування рожевої зброї. f2p ніколи не був розрахований на тих, хто повівся на його “безкоштовність”. Це просто маркетинговий хід для приваблення мас людей. Середньостатистичний гравець, звісно ж, не буде такою фігньою страждати, а от на менш чисельному прошарку гравців, що готовий вкладати такі гроші, буде зварено немало грошенят. Адже для чого, як не для заробітку, люди вкладають свої знання у розробку? От і маємо те, що маємо.
     П.С. Є одна гра з платною підпискою, де за немалі гроші можна отримувати транспортні засоби, які відрізняються від звичайних виключно моделлю та назвою. І нічого, найбільш іменита ММОРПГ нашого часу.

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Шапки і рожеві стволи не впливають на баланс, а тут…

     • А тут просто зарабатываешь серебро,этим он и отличается от того обычного что можно получить

 • Зорка молодец))